OGŁOSZENIA PARAFIALNE, V NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK A, 05.02.2023r.

1.      Dziś w I Niedzielę m-ca Adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa o pokój na świecie o godz. 12.00!

2.      W sobotę 11 lutego br. przypada Światowy Dzień Chorego. Zapraszam na Mszę Świętą w intencji Chorych i Cierpiących Parafian o godz. 9.00!!

3.      Zapraszam Radę Parafialną za tydzień 12.02.2023r. o godz. 13.00! Spotkanie odbędzie się na plebanii! Dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej i do Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego zapraszam tego samego dnia na spotkanie o godz. 10.00.

4.      Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę i wszelkie ofiary składane na Kościół! Dziękuję za ofiary na odnowienie chrzcielnicy i na urządzenie Organista w programie Sampler, meble w Zakrystii i w kancelarii oraz za ofiary na ogrzewanie Kościoła: Marysi Szypulskiej; ofiary z racji kolędy złożyli: Środowiskowy Dom Samopomocy w Janowcu Kościelnym i Dom Seniora Leleka w Szczepkowie Borowym.  Bóg zapłać!

5.      W minionym tygodniu dokonaliśmy konserwacji i aktualizacji wszystkich gaśnic w Kościele i na plebanii!

6.      Stowarzyszenie Ziemi Janowieckiej przekazało darowiznę w kwocie 1085,56 zł. na potrzeby Parafii św. Jana Chrzciciela w Janowcu Kościelnym. Darowizna jest związana z likwidacją Stowarzyszenia! Bóg zapłać!

7.       W Gościu Niedzielnym: o różnych formach życia konsekrowanego; czy żałoba jest niemodna? Zachęcam do lektury miesięcznika PULS Środowiskowego Domu Samopomocy w Janowcu Kościelnym!

8.      Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice ważnych wydarzeń, rozpoczynają II semestr nauki  –  Dzieciom, Młodzież i Nauczycielom –  życzę błogosławieństwa Bożego, zdrowia i wszelkich łask!!!

9.      W minionym tygodniu odbyły się pogrzeby: +Haliny Lubowieckiej i +Franciszka Kosakowskiego. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…