V NIEDZIELA WIELKANOCNA, ROK A, 07.05.2023r.

1.      Dziś w naszej parafii Uroczystość I Komunii Świętej. Dziękuję Rodzicom, Babciom, Dziadkom, Rodzicom Chrzestnym, Nauczycielom i Wychowawcom, Dyrekcji Szkół, p. Agnieszce, p. Katarzynie, p. Annie, p. Elżbiecie, p. Wojciechowi, p. Piotrowi za przygotowanie tej Uroczystości! Dziękuję za dar Ołtarza – stojak na banery i vasculum! Dzieci zapraszam na Biały Tydzień od poniedziałku do piątku o godz. 17.00! Za tydzień Uroczystość Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego o godz. 12.00! Spowiedź dla dzieci i rodziców oraz rodziców chrzestnych i najbliższej rodziny w sobotę 13 maja od godz. 9.30!

2.      Trwa miesiąc  maj,  śpiewamy Litanię Loretańską w Kościele, przy figurkach i kapliczkach. Zadbajmy, jak do tej pory , o przydrożne figurki i krzyże! Dziękuję tym Wszystkim , którzy to czynią w ciągu całego roku! Nabożeństwo majowe w naszym Kościele o godz. 16.30, w soboty o godz. 8.30 i w niedzielę o godz. 12.00! Serdecznie zapraszam!

3.      Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę i wszelkie ofiary składane na Kościół!

4.       W Gościu Niedzielnym: Czy da się zorganizować I Komunię tak, aby komercyjna otoczka nie zasłoniła jej istoty – spotkania z Bogiem?

5.      W dniu 20 maja br. o godz. 11.00 odbędą się uroczyste obchody 100-lecia OSP Szczepkowo Borowe. Rozpoczną się Mszą Świętą w naszym Kościele!

6.      Parafia św. Wojciecha w Nidzicy po raz drugi organizuje dwudniową pieszą pielgrzymkę do Gietrzwałdu – 9-10 czerwca br. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 16 maja o godz. 18.30 w kościele św. Wojciecha w Nidzicy. Szczegółowe informacje na plakacie i na stronie internetowej: wojciechnidzica.pl/pielgrzymka

7.      Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice ważnych wydarzeń  –  życzę błogosławieństwa Bożego, zdrowia i wszelkich łask!!!