43. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXVI Niedziela Zwykła – 29.09.2019

 1. Zbliża się miesiąc modlitwy różańcowej. To szczególny czas nie tylko upraszania potrzebnych łask za przyczyną Matki Bożej, ale umocnienia naszej wiary przez rozważanie tajemnic z życia Chrystusa i Maryi Panny. Skorzystajmy z tego czasu łaski, jaki po raz kolejny daje nam Pan Bóg. Nabożeństwa różańcowe będę odbywały się w dni powszednie o godz.16.30 w soboty o godz. 09.30 oraz w niedziele o godz. 11.30.
 2. Z okazji rozpoczynającego się w tym tygodniu roku akademickiego pragniemy modlić się w intencji studentów i pracowników naukowych uczelni podczas modlitwy różańcowej we wtorek o godz. 16.30.
 3. W pierwszy czwartek miesiąca będziemy modlić się do Jezusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana podczas modlitwy różańcowej, o nowe powołania do życia Kapłańskiego i zakonnego. W pierwszy piątek miesiąca modlimy się za wynagrodzenie zniewag, jakie Serce Jezusowe doświadcza przez oziębłość ludzkich serc. Piątkowy różaniec zakończymy litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa i aktem oddania rodzaju ludzkiego. Spowiedź pierwszo piątkowa od godz.15.30 Osoby chore odwiedzę z komunią św. jak co miesiąc od godz. 09.00. W sobotę rozpoczniemy nabożeństwa pierwszo sobotnie o , które prosiła Matka Boża w Fatimie: od godziny 07.30 będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty, o godz. 08.00 odmówimy różaniec i o godz. 08.30 będzie odprawiona Msza św.
 4. Dziękuję za ofiarowane zboże dla WSD w Płocku gospodarzom z Kołak i Siwych Wojciechowi Pokrzywnickiemu, Krzysztofowi Tańskiemu, Wojciechowi Chmielewskiemu, Marcinowi Sochaczewskiemu, Januszowi Płoskiemu, Markowi Skudynowskiemu, Bogdanowi Skudynowskiemu, Dawidowi Jastrzębowskiemu, Pani Mariannie Jabłonowskiej z Nowej Wsi Dmochy za ofiarę na WSD w Płocku.
 5. W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00 odbędzie się spotkanie dla rodziców i dzieci przystępujących w tym roku do pierwszej Komunii św. oraz poświęcenie różańców dla dzieci pierwszo komunijnych
 6. Za tydzień podczas Mszy św. o godz. 12.00 będziemy modlić w intencji dostojnych jubilatów obchodzących 25, 50, 60-lecie zawarcia małżeństwa. Wspólnie z Panem Wójtem wystosowaliśmy zaproszenia do Jubilatów chcąc podziękować za pięknie przeżyty czas, za wasze dzieci, wnuki, prawnuki. Liczymy na obecność dostojnych Jubilatów oraz zapraszamy do wspólnego dziękczynienia za przeżyty czas najbliższych.
 7. Dziękuję za ofiary złożone na tacę zachęcam do lektury prasy katolickie wyłożonej na stoliku za ławkami.
 8. Z okazji rozpoczynającego się w tym tygodniu roku akademickiego pragniemy modlić się w intencji studentów i pracowników naukowych uczelni podczas modlitwy różańcowej we wtorek o godz. 16.30.
 9. W pierwszy czwartek miesiąca będziemy modlić się do Jezusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana podczas modlitwy różańcowej, o nowe powołania do życia Kapłańskiego i zakonnego. W pierwszy piątek miesiąca modlimy się za wynagrodzenie zniewag, jakie Serce Jezusowe doświadcza przez oziębłość ludzkich serc. Piątkowy różaniec zakończymy litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa i aktem oddania rodzaju ludzkiego. Spowiedź pierwszo piątkowa od godz.15.30 Osoby chore odwiedzę z komunią św. jak co miesiąc od godz. 09.00. W sobotę rozpoczniemy nabożeństwa pierwszo sobotnie o , które prosiła Matka Boża w Fatimie: od godziny 07.30 będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty, o godz. 08.00 odmówimy różaniec i o godz. 08.30 będzie odprawiona Msza św.
 10. Dziękuję za ofiarowane zboże dla WSD w Płocku gospodarzom z Kołak i Siwych Wojciechowi Pokrzywnickiemu, Krzysztofowi Tańskiemu, Wojciechowi Chmielewskiemu, Marcinowi Sochaczewskiemu, Januszowi Płoskiemu, Markowi Skudynowskiemu, Bogdanowi Skudynowskiemu, Dawidowi Jastrzębowskiemu, Pani Mariannie Jabłonowskiej z Nowej Wsi Dmochy za ofiarę na WSD w Płocku.
 11. W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00 odbędzie się spotkanie dla rodziców i dzieci przystępujących w tym roku do pierwszej Komunii św. oraz poświęcenie różańców dla dzieci pierwszo komunijnych
 12. Za tydzień podczas Mszy św. o godz. 12.00 będziemy modlić w intencji dostojnych jubilatów obchodzących 25, 50, 60-lecie zawarcia małżeństwa. Wspólnie z Panem Wójtem wystosowaliśmy zaproszenia do Jubilatów chcąc podziękować za pięknie przeżyty czas, za wasze dzieci, wnuki, prawnuki. Liczymy na obecność dostojnych Jubilatów oraz zapraszamy do wspólnego dziękczynienia za przeżyty czas najbliższych.
 13. Dziękuję za ofiary złożone na tacę zachęcam do lektury prasy katolickie wyłożonej na stoliku za ławkami.