9. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – VI Niedziela zwykła – 16 Lutego 2020.

1. Każda niedziela jest wyjątkową okazją do dojrzewania naszej wiary, do pogłębiania i zacieśniania naszej osobistej relacji z Panem Bogiem. Jakże jest ważne, aby w tym procesie brała udział każda nasza rodzina i cała wspólnota parafialna. Pozwólmy Panu Jezusowi przemieniać nasze życie. Powierzajmy Mu trudy minionego tygodnia i nadzieje nadchodzących dni. Niech On działa w naszych sercach, wówczas codzienność wypełni się dobrem.
  2. Zapraszam do udziału w nowennie do Matki Bożej Niestającej Pomocy w środę o godz. 17.00.
  3. Zapraszam w dniach 01 – 08.07.2020 do udziału w lotniczej pielgrzymce do Medjugorie. zapisy przyjmowane są do 29.02.2020 z wpłatą zaliczki wysokości 1000 zł. Proszę o deklarowanie chęci udziału w pielgrzymce.
  4. W najbliższym czasie mają zamiar zawrzeć sakrament małżeństwa Paulina Grochala Panna Par. tut. oraz Adrian Duchna kawaler Par. bł. Bolesławy Lament w Nidzicy, ktokolwiek wiedziałby o zachodzących przeszkodach między narzeczonymi proszony jest o kontakt z księdzem Proboszczem. Zapowiedź pierwsza.
  5. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego oraz Małego Gościa Niedzielnego.
  6. Dziękuję za ofiary składane na tacę.