IV NIEDZIELA WIELKANOCNA, ROK A, 30.04.2023r.

1.       Trwa okres wielkanocny, przypominam o obowiązku spowiedzi i przyjmowania Komunii Świętej w tym czasie!

2.      Rozpoczynamy najpiękniejszy miesiąc –  maj, będziemy śpiewać Litanię Loretańską w Kościele, przy figurkach i kapliczkach. Zadbajmy, jak do tej pory , o przydrożne figurki i krzyże! Dziękuję tym Wszystkim , którzy to czynią w ciągu całego roku! Nabożeństwo majowe w naszym Kościele o godz. 16.30, w soboty o godz. 8.30 i w niedzielę o godz. 12.00! Serdecznie zapraszam!

3.      W Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski –  Msze Święte o godz. 8.00, 10.00 i 12.00!

4.      Za tydzień w naszej parafii Uroczystość I Komunii Świętej o godz. 12.00! Spowiedź dla dzieci i  rodziców oraz rodziców chrzestnych i najbliższej rodziny w sobotę 06 maja od godz. 9.30!

5.      W I piątek miesiąca odwiedzę Chorych z Komunią Świętą od godz. 9.00, natomiast w I sobotę Różaniec o godz. 8.00! Przypominam, że w I piątki miesiąca od maja do października gromadzą się Męskie Plutony Różańcowe w Gietrzwałdzie. Apel Jasnogórski, różaniec i Droga Krzyżowa to program tych spotkań!

6.      Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę i wszelkie ofiary składane na Kościół!

7.       W Gościu Niedzielnym: potrzeba modlitwy za kapłanów; jak zginęli Apostołowie i gdzie są ich groby?

8.      W maju odbędą się uroczyste obchody 100-lecia OSP Szczepkowo Borowe. Dziś  na placu przed Kościołem Kiermasz od godz. 9.00 do godz. 13.00/rękodzieło i przepyszny drożdżak/. Dochód będzie przeznaczony na organizację tej Uroczystości!!! Zapraszają OSP Szczepkowo Borowe i Środowiskowy Dom Samopomocy w Janowcu Kościelnym!

9.      Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice ważnych wydarzeń  –  życzę błogosławieństwa Bożego, zdrowia i wszelkich łask!!!