NIEDZIELA TRÓJCY ŚWIĘTEJ, ROK A, 04.06.2023r.

1.      Dziś na Sumie o godz. 12.00 Adoracja i procesja Eucharystyczna. Zapraszam Asystę procesyjną!

2.      Nabożeństwo czerwcowe w naszym Kościele o godz. 16.30, w soboty o godz. 8.30

i w niedzielę o godz. 12.00! Serdecznie zapraszam!

3.      Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę i wszelkie ofiary składane na Kościół: p. Kazimierze D. Ofiarami do puszek możemy wesprzeć Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie!

4.      Zapraszamy na Obchody Dni Rodziny 06.06.2023r. – o godz. 10.00 Msza Święta w intencji Rodzin, następnie przemarsz na stadion w Kucach, uroczyste ślubowanie i powrót na plac przed Kościołem!

5.      Dnia 25 czerwca br. odbędzie się w naszym Kościele X Festiwal Piosenki Religijnej o godz. 15.00. Zgłoszenia przyjmujemy do 16 czerwca br. Karta zgłoszeń i regulamin Festiwalu na stronie www.janowiec.com.pl

6.      Dziś o godz. 14.00 odbędzie się poświęcenie pól: od Janowca, Janowiec Zdzięty, Jastrząbki, Kuce, Stare Połcie, Nowa Wieś Dmochy, Górowo Trząski, Połcie Młode, Smolany, Szczepkowo Borowe, „Trójmiasto”/Msza Święta – 09.07.2023r. – godz. 12.00/. Natomiast 11 czerwca br. II część pól: Pokrzywnica, Szczepkowo Zalesie, Szczepkowo Pawełki, Sołdany, Bukowiec, Piotrkowo, Żabino,  Sowy, Cygany, Kołaki, Leśniki/Msza Święta – 16.07.2023r.- godz.12.00/. Ofiary złożone przy poświęceniu pól będą przeznaczone na prace remontowe. Dziękuję za ofiarę na Mszę Świętą mieszkańcom Nowej Wsi Dmochy, Krajewa Wielkiego i Małego/23.09.2023r. – godz.8.30/.

7.      Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej przypada 08 czerwca br. Zwracam się z prośbą o przygotowanie Ołtarzy: OSP Janowiec Kościelny i Szczepkowo Borowe; Środowiskowy Dom Samopomocy w Janowcu Kościelnym, p. Maria Szulc z Rodziną i pp. Wrzeszczyńscy. Zapraszam Asystę Procesyjną, dzieci pierwszokomunijne, sypiące kwiatkami i Druhów Strażaków, aby czuwali nad bezpieczeństwem!

8.      Dnia 20 czerwca br. będziemy przeżywać Dzień Eucharystyczny. Serdecznie zapraszam na Adorację i modlitwę do naszej świątyni!

9.      Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice ważnych wydarzeń –  życzę błogosławieństwa Bożego, zdrowia i wszelkich łask!!!

10.  W minionym tygodniu odszedł do Pana +Tadeusz Oman w wieku 102 lat, najstarszy parafianin, Pogrzeb odbył się wczoraj. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…

11.  ZAPOWIEDZI PRZEDMAŁŻEŃSKIE:

– Marlena Gołyś, panna z par. św. Marii Magdaleny w Czerwonce i Radosław Skudynowski, kawaler par. tut. Zapowiedź 2.

– Angelika Podowska, panna par. tut. i Marcin Strzembeczny, kawaler par. św. Anny w Strzegowie. Zapowiedź 1.

-Joanna Podowska, panna par. tut. i Mateusz Eryk Pieśko, kawaler parafii Chrystusa Odkupiciela Człowieka w Olsztynie. Zapowiedź 1.