OGŁOSZENIA PARAFIALNE, DZIEŃ PAPIESKI, ROK B, 10.10.2021r.

1. Zapraszam na modlitwę różańcową: w dni powszednie o godz. 17.00, w soboty o godz. 8.00, w niedziele o godz. 11.30. Zapraszam dzieci i młodzież /kandydatów do sakramentu bierzmowania/, Rodziców i wszystkich Czcicieli Matki Bożej Różańcowej!
  2. Dziś przeżywamy XXI Dzień Papieski. Uczniowie naszej szkoły im. św. Jana Pawła II będą kwestować po Mszach Świętych. Ofiary, które złożymy do puszek, przeznaczone są na edukację dzieci i młodzieży z niezamożnych rodzin. Bóg zapłać!
  3.  Zapraszam na spotkanie dzieci przygotowujące się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego/ z Rodzicami/ za tydzień po Mszy Świętej o godz. 10.00.
  4. W czasie nabożeństw dozwolona liczba wiernych to 75 proc. zajętych miejsc. Proszę o przestrzeganie zasad sanitarnych, pamiętajmy o maseczkach i zachowujmy dystans. Módlmy się w intencji zatrzymania epidemii.
  5. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę i wszelkie ofiary składane na Kościół. Dziękuję za ofiary na kostkę wokół Kościoła: pp. Edycie i Krzysztofowi Gąsiorowskim oraz za ofiary bezimienne. Dziękuję za ofiary na Seminarium: p. Dariuszowi Zakrzewskiemu. Bóg zapłać!
  6.  Dziękuję Wszystkim, którzy włączyli się do modlitwy o pokój na świecie i udali się do Mławy na adorację. Dziękuję Uczestnikom pielgrzymki rowerowej i autokarowej. Dziękuję p. Wójtowi Piotrowi Rakoczemu, p. Zbigniewowi Sosnowskiemu, p. Jackowi Zielińskiemu.
  7. Nasz młody parafianin potrzebuje krwi. Proszę podać informację, że oddajesz krew ze wskazaniem na Centralny Szpital Kliniczny – Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Warszawie – z dopiskiem dla Patryka Żebrowskiego.
  8. Dziś w Gościu Niedzielnym: o synodzie Biskupów w Rzymie; dziennik więzienny kard. Pella. Zachęcam do lektury miesięcznika Puls ŚDS w Janowcu Kościelnym.
  9. Przypominam o porządku na cmentarzu /pojemniki, segregacja, boks na sztuczne kwiaty na podstawie  z gipsu/.
  10. Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice ważnych wydarzeń, Wszystkim Nauczycielom, Wychowawcom i Pedagogom – życzę błogosławieństwa Bożego, zdrowia i wszelkich łask!
  11. W minionym tygodniu odeszli do Pana: +Radosław Stankiewicz, pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 11.00 w Napierkach, zostanie pochowany na naszym cmentarzu; +Maria Rudzińska, pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 13.00. Wieczny odpoczynek racz  Im dać Panie…