OGŁOSZENIA PARAFIALNE, I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, ROK B, 21.02.2021r.

1.  Nabożeństwo Drogi Krzyżowej odprawiamy w piątki o godz. 9.00 i 15.30. Gorzkie Żale w niedzielę o 11.45 przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.
  2. Dziś po Mszy Świętej o godz. 10.00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się doI Komunii Świętej.
  3. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii odbędą się w dn. 14.03.-16.03.2021r. –   niedziela, poniedziałek i wtorek.
  4. W czasie nabożeństw dozwolona liczba wiernych to 1 osoba na 15m2, czyli w naszym Kościele do 40 osób. Proszę o przestrzeganie zasad sanitarnych, pamiętajmy o maseczkach i zachowujmy dystans. Módlmy się w intencji zatrzymania epidemii.
  5. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary złożone na tacę i za ofiary na Kościół. Zgodnie z zarządzeniem Ks. Bpa Piotra Libery dzisiejsze ofiary przeznaczone są na rozbudowę Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Płocku. Dziękuję p. Bogdanowi Wińskiemu za wykonanie podestu/podjazdu do prezbiterium. Możemy już wjeżdżać czyszczarką i sprzątać. Bóg zapłać za wielkopostną dekorację p. Danucie Rzezak. Przed Ołtarzem znajduje się Drzewko Dobroci. Jeden dobry uczynek to jeden zielony listek. Niech to drzewko w Wielkim Poście ożyje!!! Mam nadzieję, że dzieci nie pozwolą, aby ono było takie smutne!
  6. W czwartki adorujemy Pana Jezusa od godz. 16.00. Zapraszam na modlitwę w ciszyi skupieniu.
  7. Dziś w Gościu Niedzielnym: Jak zrobić rachunek sumienia?; sztuczna inteligencja przyszłością medycyny; czy chrześcijanie skończą w rezerwacie? A dla Najmłodszych jest Mały Gość Niedzielny.
  8. W minionym tygodniu odeszła do Pana +Czesława Żuk, Msza Święta o zbawienie Jej duszy została odprawiona w piątek o godz. 11.00. Pochówek odbędzie się w Wieliczce. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…
  9. Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice ważnych wydarzeń – życzę błogosławieństwa Bożego, zdrowia i wszelkich łask!!!