OGŁOSZENIA PARAFIALNE, I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, ROK C, 06.03.2022r.

1. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątki o godz. 9.00 i 17.00, Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 11.45 przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Rekolekcje wielkopostne odbędą się w dniach 27 – 29 marca b.r.. Poprowadzi je ks. mgr Janusz Ługowski, duszpasterz z Irlandii.
  2. W czasie nabożeństw proszę o przestrzeganie zasad sanitarnych, pamiętajmy o maseczkach i zachowujmy dystans. Módlmy się w intencji zatrzymania epidemii.
  3. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę i wszelkie ofiary składane na Kościół/ogrzewanie/ oraz za ofiary kolędowe od Rodzin, które z różnych przyczyn nie uczestniczyły w swojej Mszy Świętej! Dziękuję za ofiary składane do puszek na rzecz Ukrainy!
  4. Uwaga Dzieci!!! Przed Ołtarzem znajduje się Drzewko Dobroci, na którym wieszamy listki; Jeden dobry uczynek to jeden zielony liść! Na pewno wkrótce drzewko się zazieleni!!!
  5.  W Gościu Niedzielnym: inwazja Rosji na Ukrainę; Pycha – matka wszystkich grzechów…
  6. Wójt Gminy Janowiec Kościelny Piotr Rakoczy oraz Samorządowy Ośrodek Kultury zapraszają na koncert z okazji Dnia Kobiet 8 marca, godz. 18.00 – sala SOK. Wystąpią: Niezależna Formacja „Kilka słów o miłości”; Grupa taneczna SOK!
  7. Przed Ołtarzem znajduje się Księga Trzeźwości. Możemy się wpisać jeśli ktoś podjął abstynencję w Wielkim Poście!
  8. Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice ważnych wydarzeń i z okazji Dnia Kobiet – życzę błogosławieństwa Bożego, zdrowia i wszelkich łask!