OGŁOSZENIA PARAFIALNE, II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, ROK C, 13.03.2022r.

1. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątki o godz. 9.00 i 17.00, Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 11.45 przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Rekolekcje wielkopostne odbędą się w dniach 27 – 29 marca b.r.. Poprowadzi je ks. mgr Janusz Ługowski, duszpasterz z Irlandii.
  2. W czasie nabożeństw proszę o przestrzeganie zasad sanitarnych, pamiętajmy o maseczkach i zachowujmy dystans. Módlmy się w intencji zatrzymania epidemii.
  3. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę i wszelkie ofiary składane na Kościół oraz za ofiary kolędowe od Rodzin, które z różnych przyczyn nie uczestniczyły w swojej Mszy Świętej! Dziękuję za ofiary składane do puszek na rzecz Ukrainy! Dziś  ofiarą do puszki możemy wesprzeć Misjonarzy!
  4. Uwaga Dzieci!!! Przed Ołtarzem znajduje się Drzewko Dobroci, na którym wieszamy listki; Jeden dobry uczynek to jeden zielony liść! Na pewno wkrótce drzewko się zazieleni!!!
  5. Gmina Janowiec Kościelny, Samorządowy Ośrodek Kultury i nasza parafia ogłaszają Konkurs na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną. Prace zgłaszamy do 3 kwietnia w SOK na karcie zgłoszeń i dostarczamy je do Kościoła. Ogłoszenie wyników 10 kwietnia o godz. 10.00 podczas Mszy Świętej w Kościele!
  6.  W Gościu Niedzielnym: o grzechu chciwości; historie przybywających do Polski uchodźców z Ukrainy, świadectwa przyjmujących ich Polaków; możemy nabyć Gościa Extra, poświęconego św. o. Pio!
  7. Przed Ołtarzem znajduje się Księga Trzeźwości. Możemy się wpisać jeśli ktoś podjął abstynencję w Wielkim Poście!
  8. Przypominam, że w czwartki adorujemy Pana Jezusa od godz. 16.00. Możemy skorzystać w tym czasie z sakramentu pokuty!
  9. Zostały naprawione: projektor i komputer z chóru. Koszt naprawy razem z nową żarówką 1600 zł. Dziękuję za pomoc p. Jakubowi Redys i p. Pawłowi Waleriańskiemu!
  10. Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice ważnych wydarzeń – życzę błogosławieństwa Bożego, zdrowia i wszelkich łask!
  11. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb +Kazimierza Grzybowskiego. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…
  12. ZAPOWIEDZI PRZEDMAŁŻEŃSKIE: Agnieszka Szczepkowska, panna par. św. Antoniego Padewskiego w Napierkach i Piotr Rejniak, kaw. par. św. Jana Kantego w Mławie – zapowiedź 1.