OGŁOSZENIA PARAFIALNE, II NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK C, 16.01.2022r.

1. Za tydzień będziemy przeżywać Niedzielę Słowa Bożego. Pamiętajmy o lekturze Pisma Świętego w naszych domach i rodzinach!
  2. W czasie nabożeństw dozwolona liczba wiernych to 30 proc. zajętych miejsc. Proszę o przestrzeganie zasad sanitarnych, pamiętajmy o maseczkach i zachowujmy dystans. Módlmy się w intencji zatrzymania epidemii.
  3. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę
    i wszelkie ofiary składane na Kościół/ogrzewanie/ p. Krzysztofowi Szypulskiemu, p. Zbigniewowi Bielskiemu. Dziękuję za ofiarę na kostkę mieszkańcom Pokrzywnicy i Pokrzywnicy Parcele; Kukiełek, Szczepkowa Zalesie i Sołdan; Trójmiasta: Skród, Krajewa Kawęczyna i Iwan; Sowy, Gąsiory, Żabino i Piotrkowo; Smolan ;  Majki, Krajewo Wielkie i Małe, Nowa Wieś Dmochy! Bóg zapłać!
  4.  W Gościu Niedzielnym: kolejna płyta z kolekcji Biblia Audio, a na niej księgi Rodzaju i Wyjścia /od 1 stycznia GN kosztuje 8 zł/. Zachęcam do lektury miesięcznika Puls ŚDS w Janowcu Kościelnym.
  5. Za tydzień zapraszam na spotkanie/Msza Święta o godz. 12.00/ młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania!
  6. Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice ważnych wydarzeń, Babciom i Dziadkom – życzę błogosławieństwa Bożego, zdrowia i wszelkich łask!
  7. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb +Aliny Zielonka. Do Pana odeszła +Janina Węgierska. Pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 10.00. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…
  8. Na Mszy Świętej o godz. 12.00 dokonaliśmy poświęcenia figurki Matki Bożej do kapliczki w Jastrząbkach.  Dziękuję fundatorom pp. Mirosławie i Janowi Bieńkowskim za świadectwo wiary i pobożności Maryjnej!