OGŁOSZENIA PARAFIALNE, III NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK B, 24.01.2021r.

1. Zgodnie z zaleceniem Ojca Świętego Franciszka przeżywamy dziś Niedzielę Słowa Bożego. Zachęcam do systematycznej lektury Pisma Świętego. Proszę, abyśmy również w Kościele podczas nabożeństw czytali Słowo Boże, które ma moc nas nawracać, przemieniać i zbawiać.
  2. W czasie nabożeństw dozwolona liczba wiernych to 1 osoba na 15m2, czyli w naszym Kościele do 40 osób. Proszę o przestrzeganie zasad sanitarnych, pamiętajmy
    o maseczkach i zachowujmy dystans. Módlmy się w intencji zatrzymania epidemii.
  3. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary złożone na tacę. Dziękuję za ofiary na nowy Ołtarz na cmentarzu i na czyszczarkę zakupioną do Kościoła. Z racji naszych spotkań w Kościele, Rodziny z poszczególnych miejscowości złożyły ofiarę na Kościół: Kuce SKR i pod lasem, Janowiec Osiedle, Janowiec Zdzięty, Janowiec Szlachta, Janowiec od Zabłocia, Szczepkowo Borowe, Leśniki, Kołaki, Janowiec od str. Pokrzywnicy do pp. Krzyżewskich , Janowiec od pp. Szczypińskich, domki Kuce do pp. Kutryb. Bóg zapłać!!!
  4. W każdy czwartek możemy adorować Pana Jezusa od godz. 16.00.
  5. Dziś w Gościu Niedzielnym: jak dzieci i młodzież przeżywają czas zdalnego nauczania i jakie mogą być tego efekty w przyszłości?; dlaczego Kościół rozmawia z przedstawicielami religii pozachrześcijańskich? Dla dzieci jest kolejny numer Małego Gościa Niedzielnego!!!
  6. Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice ważnych wydarzeń – życzę błogosławieństwa Bożego, zdrowia i wszelkich łask!!!