OGŁOSZENIA PARAFIALNE, IV NIEDZIELA WIELKANOCNA, ROK C, 08.05.2022r.

1.      Dziś w naszej parafii Uroczystość I Komunii Świętej. Dziękuję Rodzicom, Babciom, Dziadkom, Rodzicom Chrzestnym, Nauczycielom i Wychowawcom, Dyrekcji Szkół, p. Agnieszce, p. Katarzynie, p. Elżbiecie, p. Wojciechowi. P. Piotrowi za przygotowanie tej Uroczystości. Dziękuję za dar Ołtarza – dzwonki liturgiczne/2 sztuki/. Dzieci zapraszam na Biały Tydzień od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.

2.      IV Niedziela Wielkanocna – Dobrego Pasterza to dzień szczególnej modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne.

3.      Trwa Okres Wielkanocny, przypominam o obowiązku spowiedzi i przyjmowania Komunii Świętej w tym czasie!

4.      Nabożeństwo majowe od poniedziałku do piątku o godz. 16.30, w soboty o godz. 8.30, a w niedzielę o godz. 12.00! Serdecznie zapraszam na to piękne nabożeństwo!!!

5.      Za tydzień Uroczystość Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego o godz. 12.00! Spowiedź dla Dzieci i Rodziców oraz Rodziców Chrzestnych i najbliższej Rodziny w sobotę 14 maja od godz. 9.30!

6.      Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę /dziś na prace remontowe/ i wszelkie ofiary składane na Kościół! Dziękuję za ofiarę na kostkę wokół Kościoła: p. Małgorzacie Szypulskiej, p. Janowi Grzemskiemu, p. Mirosławie Szczepkowskiej. Bóg zapłać!

7.       W Gościu Niedzielnym: kolejna płyta z Biblią Audio, a na niej cztery księgi mądrościowe. Zachęcam do lektury miesięcznika PULS Środowiskowego Domu Samopomocy w Janowcu Kościelnym.

8.      Trwa Akcja Strażaków wspierajmy, elektrosprzęt oddajmy. Miejsce: Wiata ZGK Janowiec Kościelny do 15.05.2022r.

9.      Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice ważnych wydarzeń  – życzę błogosławieństwa Bożego, zdrowia i wszelkich łask!

10.  ZAPOWIEDZI PRZEDMAŁŻEŃSKIE: Klaudia Roman, panna z par. św. Rocha w Janowie i Adrian Kwiatkowski, kaw. par. tut. Zapowiedź 2

11.  W minionym tygodniu odeszli do Pana: +Jerzy Suchowiej, pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 13.00; +Marianna Jabłonowska, pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 10.00. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…