OGŁOSZENIA PARAFIALNE, IV NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK A, 29.01.2023r.

1.      W czwartek Matki Bożej Gromnicznej. Zapraszam na Msze Święte o godz. 10.00 i 17.00. Poświecenie gromnic – świec na każdej Mszy Świętej!

2.      W tym tygodniu przypada I piątek m-ca/do Chorych udam się z Komunią Świętą od godz. 8.30/, w I sobotę m-ca zapraszam na Różaniec o godz. 8.00, w I Niedzielę m-ca Adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa o pokój na świecie o godz. 12.00!

3.      Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę i wszelkie ofiary składane na Kościół! Dziękuję za ofiary na odnowienie chrzcielnicy i na urządzenie Organista w programie Sampler, meble w Zakrystii i w kancelarii oraz za ofiary na ogrzewanie Kościoła: pp. Bożenie i Tadeuszowi Tylickim. Dziękuję za ofiary składane podczas kolędy mieszkańcom: Janowiec  od pp. Szczypińskich, domki Kuce do pp. Kutryb. Bóg zapłać!

4.       Zakończyła się wizyta duszpasterska. Dziękuję za zorganizowanie pojazdów, gościnność, szczere rozmowy, za modlitwę, za WIARĘ i piękne świadectwo! Dziękuję za ofiary na Kościół i na kolędę!!!

5.       W Gościu Niedzielnym: dodatek o św. Janie Pawle II, Spowiedź – sakrament ratunkowy…

6.      Dziękuję p. Piotrowi Rakoczemu za przegląd pieca w Kościele, wymianę koniecznych części i konserwację! Bóg zapłać!

7.      W miniony wtorek gościliśmy Męskie Plutony Różańcowe – dziękuję za modlitwę, Stowarzyszeniu Kulturalno – Oświatowemu  Bene Fide za podjęcie Plutonowych herbatą, kawą i ciastkiem!

8.      Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice ważnych wydarzeń –   życzę błogosławieństwa Bożego, zdrowia i wszelkich łask!!!

9.      W minionym tygodniu odbyły się pogrzeby: +Marianny Żmijewskiej, +Ireny Jabłonowskiej, +Czesława Rogozińskiego. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…