OGŁOSZENIA PARAFIALNE, IV NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK C, 30.01.2022r.

1. W środę – w Ofiarowanie Pańskie – zapraszam na Msze Święte o godz. 8.00 i 17.00!
  2. W czasie nabożeństw dozwolona liczba wiernych to 30 proc. zajętych miejsc. Proszę o przestrzeganie zasad sanitarnych, pamiętajmy o maseczkach i zachowujmy dystans. Módlmy się w intencji zatrzymania epidemii.
  3. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę
    i wszelkie ofiary składane na Kościół/ogrzewanie/ p. Januszowi Szypulskiemu, pp. Paulinie i Grzegorzowi Górnym. Dziękuję za ofiarę na kostkę mieszkańcom Szczepkowa Borowego, Kołak i Leśnik; Janowca Zdziętego, Szlachty, Janowca od Zabłocia.; Cygan, Miąch, Gołębi i Siwych! Bóg zapłać!
  4.  W Gościu Niedzielnym: czy jest zbawienie poza Kościołem? /od 1 stycznia GN kosztuje 8 zł/. Zachęcam do lektury miesięcznika Puls ŚDS w Janowcu Kościelnym.
  5. Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice ważnych wydarzeń, Wszystkim przebywającym na feriach: Uczniom, Nauczycielom i Pedagogom  – życzę błogosławieństwa Bożego, zdrowia i wszelkich łask!
  6. Do Pana odeszła +Janina Duchna. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…