OGŁOSZENIA PARAFIALNE, NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO, ROK B, 10.01.2021r.

1. Na Mszy Świętej o godz. 10.00 zamiast kazania, dzieci i młodzież zaprezentują program słowno – muzyczny – „kolędowy” pod kierunkiem p. Judyty Wrzeszczyńskiej. Dziękuję za przygotowanie tego programu, zaangażowanie i poświęcony czas!
  2. Wyniki konkursu „Najpiękniejsza Szopka Bożonarodzeniowa” zostały ogłoszone 06 stycznia br. o godz.10.00. Komisja w składzie: p. Marianna Malinowska, p. Anna Rybacka, p. Beata Jóźwiak, p. Ewa Ostrowska oceniła prace. I miejsce: Mateusz Jabłoński; II miejsce: Dominika Jabłońska; III miejsce: Łukasz Mrozowski. Gratulujemy!!!
  3. W środę 06 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli poświęciliśmy  kredę. Dziękuję za ofiary na misje.
  4. W czasie nabożeństw dozwolona liczba wiernych to 1 osoba na 15m2, czyli w naszym Kościele do 40 osób. Proszę o przestrzeganie zasad sanitarnych, pamiętajmy o maseczkach i zachowujmy dystans. Módlmy się w intencji zatrzymania epidemii.
  5. Możemy jeszcze nabyć kalendarz parafialny oraz  książki promujące naszą Gminę.
  6. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary złożone na tacę, przeznaczone na cele remontowe. Dziękuję za ofiary na nowy Ołtarz na cmentarzu i na czyszczarkę zakupioną do Kościoła: p. Teodozji Szczepkowskiej, pp. Jolancie i Markowi Moszczyńskim. Serdeczne podziękowania dla Stowarzyszenia Kulturalno – Oświatowego BENE FIDE za wykonanie pamiątek  – obrazków Mszy Świętych Kolędowych. Z racji naszych spotkań w Kościele, Rodziny z poszczególnych miejscowości złożyły ofiarę na Kościół: Bukowiec i Szczepkowo Pawełki , Pokrzywnica, Kukiełki, Szczepkowo Zalesie, Sołdany. Bóg zapłać!!!
  7. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej odbędzie się 24 stycznia o godz. 10.00 – w pierwszą niedzielę po feriach!
  8. Przypominam, że w każdy czwartek możemy adorować Pana Jezusa od godz. 16.00.
  9. Dziś w Gościu Niedzielnym: specjalny dodatek ze św. Józefem –  modlitwa, którą od 40 lat odmawia papież Franciszek; jak sprawnie zarządzać Kościołem i jednocześnie zachować jego wspólnotę…
  10. Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice ważnych wydarzeń – życzę błogosławieństwa Bożego, zdrowia i wszelkich łask!!!