OGŁOSZENIA PARAFIALNE, NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO, ROK C, 09.01.2022r.

1. W Uroczystość Objawienia Pańskiego poświęciliśmy kredę; ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są dla p. Kościelnego jako wyraz wdzięczności za Jego posługę.  Dziękuję za ofiary na Misje!
  2. Wyniki konkursu na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową: I miejsce – Maja Lubowiecka; II miejsce – Piotr Szempliński; III miejsce – Dominika Jabłońska. Skład Komisji: p. Marianna Malinowska – Przewodnicząca Rady Gminy; p. Piotr Rakoczy – Wójt; ks. Dariusz Sielczak!
  3. W czasie nabożeństw dozwolona liczba wiernych to 30 proc. zajętych miejsc. Proszę o przestrzeganie zasad sanitarnych, pamiętajmy o maseczkach i zachowujmy dystans. Módlmy się w intencji zatrzymania epidemii.
  4. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę i wszelkie ofiary składane na Kościół/ ogrzewanie i WSD/ pp. Iwonie i Jackowi Duchna; pp. Katarzynie i Zbigniewowi Kutryb; pp. Beacie i Andrzejowi Zielonka, pp. Magdalenie i Jarosławowi Moszczyńskim!  Dziękuję mieszkańcom Bukowca i Szczepkowa Pawełki za ofiarę na kostkę z racji Mszy Świętej Kolędowej!
  5.  W Gościu Niedzielnym: pudełko do kolekcji płyt Biblia Audio; czy Jezus jako dziecko wiedział, że jest Bogiem? Zmieniła się cena – od 1 stycznia GN kosztuje 8 zł. Zachęcam do lektury miesięcznika Puls ŚDS w Janowcu Kościelnym.
  6. Przypominam, że dziś odbędzie się spotkanie/Msza Święta o godz. 10.00/ dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i do Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego!
  7. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb +Haliny Cichockiej. Do Pana odszedł +Kazimierz Sarbiewski. Pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 11.00. Wieczny odpoczynek racz Im  dać Panie…
  8. Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice ważnych wydarzeń – życzę błogosławieństwa Bożego, zdrowia i wszelkich łask!