OGŁOSZENIA PARAFIALNE, NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY, ROK B, 27.12.2020r.

1.  W czwartek 31 grudnia o godz. 15.00 zapraszam na wspólne dziękczynienie za rok 2020. Mszę Świętą rozpoczniemy Koronką do Bożego Miłosierdzia, następnie przed Jezusem Eucharystycznym wyrazimy swoją wdzięczność. Natomiast w piątek
    01 stycznia 2021r. w Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Msze Święte o godz. 10.00 i 12.00. W sobotę 02 stycznia o godz. 8.00 Różaniec z racji I soboty miesiąca,
    a w niedzielę po sumie Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. Możemy podziwiać szopki Bożonarodzeniowe w bocznej kaplicy zgłoszone do  konkursu „Najpiękniejsza Szopka Bożonarodzeniowa”.
  3. W czasie nabożeństw dozwolona liczba wiernych to 1 osoba na 15m2, czyli w naszym Kościele do 40 osób. Proszę o przestrzeganie zasad sanitarnych, pamiętajmy
    o maseczkach i zachowujmy dystans. Módlmy się w intencji zatrzymania epidemii.
  4.  W okresie Bożego Narodzenia nie będzie kolędy – wizyty duszpasterskiej
    w tradycyjnej formie. Otoczymy modlitwą każdą miejscowość naszej parafii sprawując Najświętszą Ofiarę za jej mieszkańców. Rozpoczniemy po Objawieniu Pańskim. O szczegółach poinformuję w najbliższym czasie!
  5. Możemy jeszcze nabyć kalendarz parafialny oraz  książki promujące naszą gminę
    i twórczość literacką.
  6. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Dziś w Gościu Niedzielnym (podwójny numer za 10 zł): dodatek specjalny – litania do Dzieciątka Jezus; dlaczego 25 grudnia uznano za datę narodzin Jezusa…
  7. Pan Organista dziękuje za ofiary składane przy okazji nabywania opłatka,
    za życzliwość i zrozumienie. Mogliśmy złożyć u Pana Wojciecha ofiarę na ogrzewanie:

Bukowiec 40zł.,Gołębie 90 zł., Janowiec Kościelny 1120 zł., Jastrząbki 70 zł., Kuce 110 zł., Leśniewo 20 zł., Leśniki 100 zł., Nowa Wieś Dmochy 75 zł., Pawełki 160 zł., Piotrkowo 170 zł., Pokrzywnica 235 zł., Połcie Młode 50 zł., Połcie Stare 330 zł., Szczepkowo Zalesie 80 zł., Szczepkowo Borowe 195 zł., Trząski 130 zł., Zdzięty 20 zł. Otrzymałem również ofiarę Połcie Młode 200 zł. Serdecznie dziękuję!!!

• Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary złożone na tacę. Dziękuję za ofiary na nowy Ołtarz na cmentarzu pp. Purzyckim i za ofiary bezimienne. Dziękuję za nowe, metalowe  ogrodzenie przed plebanią P. Braciom Szczepkowskim – począwszy od pomysłu przez materiał po wykonanie – nieodpłatnie; p. Robertowi Antczakowi za przycięcie betonowych słupków – nieodpłatnie; p. Waldemarowi Pyrackiemu za wypożyczenie specjalnego osuszacza do plebanii – nieodpłatnie; p. Krzysztofowi Piotrkowskiemu za wymianę kolejnego halogenu z czujnikiem przy plebanii – nieodpłatnie; p. Mariuszowi Tobojce za podstawę do osiołka z jukami oraz za pracę stolarską na plebanii – nieodpłatnie.
  • Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice ważnych wydarzeń – życzę błogosławieństwa Bożego, zdrowia i wszelkich łask!!!