XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK A, 01.10.2023r.

1.      Dziś na Sumie Adoracja i Procesja z racji I Niedzieli m-ca. Zapraszam Asystę procesyjną! Rozpoczynamy nabożeństwo różańcowe: od poniedziałku do piątku o godz. 17.00, w soboty o godz. 8.00 i w niedziele o godz. 11.30! Zapraszam dzieci i młodzież, rodziców i wszystkich czcicieli Matki Bożej Różańcowej! Ogłaszamy konkurs na najbardziej pomysłowy Różaniec i drugi konkurs dla tych, którzy będą zbierać karteczki z udziału w tym nabożeństwie!

2.      W I piątek m-ca udam się do Chorych od godz. 8.00; W I sobotę m-ca zapraszam na Różaniec o godz. 8.00!

3.      Starym zwyczajem po żniwach wspieramy Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku. Dziękuję za troskę o powołanych i przyszłych kapłanów! Dziękuję za ofiarę  p. Irenie Duchna, p. Janowi Tańskiemu, pp. Joannie i Michałowi Chmielewskim, pp. Agnieszce i Sylwestrowi Smolińskim!

4.      Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę  i wszelkie ofiary składane na Kościół: p. Renacie Szczepkowskiej, p. Elżbiecie Gołębiewskiej, pp. Edycie i Marcinowi Wesołowskim, pp. Iwonie i Andrzejowi Chmielewskim, pp. Teresie i Bogdanowi Kownackim, pp. Agnieszce i Sylwestrowi Smolińskim za ofiarę na alejki cmentarne!/I etap prac na cmentarzu rozpoczął się w miniony poniedziałek/. Otrzymaliśmy Promesę na II etap – dziękuję Wójtowi Gminy Janowiec Kościelny – p. Piotrowi Rakoczemu za wszelką pomoc i wsparcie!!!

5.      Organizujemy pielgrzymkę autokarową do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Płocku. Zwiedzimy Katedrę, w programie znajdzie się wizyta w Ogrodzie Zoologicznym! Wyjazd 14.10.2023r. o godz. 9.30/sobota – najpierw Msza Święta o godz. 9.00!

6.      W Gościu Niedzielnym: o roli Aniołów w życiu Jezusa; o tym, że parafia ma przyszłość; Dostępny jest także Gość Extra, a w nim: o znaczeniu objawień w Kościele; o pierwszym w historii ukazaniu się Matki Bożej; o historii Różańca…

7.      Przypominam o porządku na cmentarzu Segregacja śmieci, pojemniki, boks na sztuczne kwiaty na podstawie z gipsu…! Proszę o przestrzeganie tych zasad!

8.      Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice ważnych wydarzeń – życzę błogosławieństwa Bożego, zdrowia i wszelkich łask!!!