OGŁOSZENIA PARAFIALNE, V NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK B, 07.02.2021r.

1. Dziś na sumie adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I Niedzieli miesiąca.
  2.  W czwartek 11 lutego obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Zapraszam na Mszę Świętą o godz. 17.00. Modlić się będziemy o zdrowie dla Chorych Parafian.
  3. W czasie nabożeństw dozwolona liczba wiernych to 1 osoba na 15m2, czyli w naszym Kościele do 40 osób. Proszę o przestrzeganie zasad sanitarnych, pamiętajmy
    o maseczkach i zachowujmy dystans. Módlmy się w intencji zatrzymania epidemii.
  4. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary złożone na tacę i za ofiary na kolędę oraz na Kościół. Dziękuję za ofiary na pomoc poszkodowanym w trzęsieniu ziemi na Chorwacji i na klasztory klauzurowe.
  5. W czwartki adorujemy Pana Jezusa od godz. 16.00. Zapraszam na modlitwę w ciszy
    i skupieniu.
  6. Dziś w Gościu Niedzielnym: na czym polega różnica między rezygnacją z uporczywej terapii a eutanazją?; dlaczego coraz więcej dzieci i młodzieży wymaga pomocy psychiatry dziecięcego?
  7. Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice ważnych wydarzeń – życzę błogosławieństwa Bożego, zdrowia i wszelkich łask!!!
  8. W minionym tygodniu odeszli do Pana +Jan Ryszard Jankowski – pochowany na naszym cmentarzu, pogrzeb odbył się w czwartek w Nidzicy; +Brygida Piotrkowska – pogrzeb odbył się w piątek o godz. 13.00; +Grzegorz Sławomir Szczepkowski –  pogrzeb odbył się wczoraj o godz. 12.00. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…

Prośba o odczytanie w ramach ogłoszeń parafialnych: