OGŁOSZENIA PARAFIALNE, V NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK C, 06.02.2022r.

  1.  Dziś na Sumie Adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I Niedzieli miesiąca.
  2. W piątek przypada Światowy Dzień Chorego. Zapraszam na Mszę Świętą o godz. 10.00 w intencji Chorych i Cierpiących Parafian!
  3. W czasie nabożeństw dozwolona liczba wiernych to 30 proc. zajętych miejsc. Proszę o przestrzeganie zasad sanitarnych, pamiętajmy o maseczkach i zachowujmy dystans. Módlmy się w intencji zatrzymania epidemii.
  4. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę i wszelkie ofiary składane na Kościół/ogrzewanie/. Zakończyliśmy Msze Święte kolędowe. Dziękuję za obecność, modlitwę i ofiary!!!  Bóg zapłać!
  5.  W Gościu Niedzielnym: Ile ton żywności marnujemy rocznie?; Ukraina – czas próby… /od 1 stycznia GN kosztuje 8 zł/. Zachęcam do lektury miesięcznika Puls ŚDS w Janowcu Kościelnym.
  6. Za tydzień o godz. 10.00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i do Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego!
  7. Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice ważnych wydarzeń,  życzę błogosławieństwa Bożego, zdrowia i wszelkich łask!
  8. Do Pana odeszli:  +Zygfryd Kawiecki. Pogrzeb odbył się wczoraj o godz. 13.30; +Roman Węgierski.  Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…