OGŁOSZENIA PARAFIALNE, VI NIEDZIELA WIELKANOCNA, ROK C, 22.05.2022r.

1.      Trwa Okres Wielkanocny, przypominam o obowiązku spowiedzi i przyjmowania Komunii Świętej w tym czasie!

2.      Nabożeństwo majowe od poniedziałku do piątku o godz. 16.30, w soboty o godz. 8.30, a w niedzielę o godz. 12.00! Serdecznie zapraszam na to piękne nabożeństwo!!!

3.      Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę i wszelkie ofiary składane na Kościół! Dziękuję za ofiarę na kostkę wokół Kościoła: pp. Elżbiecie i Józefowi Szymańskim; pp. Wawrzyniak; pp. Agnieszce i Janowi Bielasta! Dziękuję za nowy ornat „Maryjny” Fundatorom, którzy chcieli pozostać bezimienni!!!

4.      Próba przed przyjęciem sakramentu bierzmowania odbędzie się w czwartek o godz. 18.00. Obecność obowiązkowa!

5.       W Gościu Niedzielnym: Minister zdrowia o końcu pandemii; Dlaczego Bóg pozwala, aby ludzie cierpieli? Dla Najmłodszych jest nowy numer Małego Gościa. Zachęcam do lektury miesięcznika PULS Środowiskowego Domu Samopomocy w Janowcu Kościelnym.

6.      Stowarzyszenie Kulturalno – Oświatowe „Bene Fide” zaprasza dziś w godz. 11.00 – 13.30 do „Organistówki” na Dzień Otwarty!

7.      Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice ważnych wydarzeń, Wszystkim Mamom z okazji Dnia Matki – życzę błogosławieństwa Bożego, zdrowia i wszelkich łask!

8.      W minionym tygodniu odeszli do Pana: +Barbara Wrotek, pogrzeb odbył się w sobotę w Nidzicy, +Barbara spoczęła na naszym cmentarzu parafialnym; +Helena Korjat, pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 12.00; +Stanisława Langowska, pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 11.00. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…