OGŁOSZENIA PARAFIALNE, VI NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK C, 13.02.2022r.

1. Dziś po Mszy Świętej o godz. 10.00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i do Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego.
  2. W czasie nabożeństw dozwolona liczba wiernych to 30 proc. zajętych miejsc. Proszę o przestrzeganie zasad sanitarnych, pamiętajmy o maseczkach i zachowujmy dystans. Módlmy się w intencji zatrzymania epidemii.
  3. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę /dziś na prace remontowe/ i wszelkie ofiary składane na Kościół: pp. Monice i Karolowi Olszewskim oraz za ofiary kolędowe od Rodzin, które z różnych przyczyn nie uczestniczyły w swojej Mszy Świętej!
  4.  W Gościu Niedzielnym: Kiedy miłość nie rdzewieje?; Co warto wiedzieć o kawie?; kolejna płyta „Biblia Audio”, a na niej księgi Kapłańska, Liczb i Powtórzonego Prawa. Zachęcam do lektury miesięcznika Puls ŚDS w Janowcu Kościelnym.
  5. Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice ważnych wydarzeń,  życzę błogosławieństwa Bożego, zdrowia i wszelkich łask!
  6. Do Pana odeszła +Barbara Długokęcka. Pogrzeb odbędzie się jutro o godz. 13.00 w Nidzicy. +Barbara spocznie na naszym cmentarzu parafialnym. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…