OGŁOSZENIA PARAFIALNE, VII NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK A, 19.02.2023r.

1.      Kończy się czas karnawału. Warto zastanowić się: Jak przeżyję Wielki Post? Jakie podejmę postanowienia i wyrzeczenia? W Środę Popielcową zapraszam o godz. 10.00 i 17.00! Pamiętamy, że tego dnia obowiązuje post ścisły. Droga Krzyżowa w piątki o godz. 9.00 i 17.00; Gorzkie Żale w niedziele o godz. 11.45 przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Rekolekcje wielkopostne odbędą się w dniach 19.03.-21.03.2023r.

2.      Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę i wszelkie ofiary składane na Kościół! Dziękuję za ofiary na odnowienie chrzcielnicy i na urządzenie Organista w programie Sampler, meble w Zakrystii i w kancelarii oraz za ofiary na ogrzewanie Kościoła.  Bóg zapłać!

3.       W Gościu Niedzielnym: skąd wziął się zwyczaj posypywania Glów popiołem oraz jak poszczono w czasach Jezusa… Cud pod gruzami…

4.      Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice ważnych wydarzeń –  życzę błogosławieństwa Bożego, zdrowia i wszelkich łask!!!