OGŁOSZENIA PARAFIALNE, VII NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK C, 20.02.2022r.

1. Kończy się powoli czas karnawału. Warto zastanowić się już dziś: Jak przeżyję Wielki Post? W jakiej intencji będę czynić pokutę? .
  2. W czasie nabożeństw dozwolona liczba wiernych to 30 proc. zajętych miejsc. Proszę o przestrzeganie zasad sanitarnych, pamiętajmy o maseczkach i zachowujmy dystans. Módlmy się w intencji zatrzymania epidemii.
  3. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę i wszelkie ofiary składane na Kościół, dziękuję za ofiarę na kostkę pp. Halinie, Barbarze i Romualdowi Oman oraz za ofiary kolędowe od Rodzin, które z różnych przyczyn nie uczestniczyły w swojej Mszy Świętej!
  4. W minioną środę wysłaliśmy do naprawy komputer z chóru i projektor. Dziękuję za pomoc p. Jakubowi Redys.
  5. Za tydzień o godz. 12.00 spotkanie dla kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania!
  6.  W Gościu Niedzielnym: Uczniowie zdalnie niedouczeni; List Benedykta XVI.
  7. Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice ważnych wydarzeń,  życzę błogosławieństwa Bożego, zdrowia i wszelkich łask!