OGŁOSZENIA PARAFIALNE, VIII NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK C, 27.02.2022r.

1. Kończy się czas karnawału. Warto zastanowić się: Jak przeżyję Wielki Post? W jakiej intencji będę czynić pokutę? Módlmy się w intencji pokoju na świecie. W Środę Popielcową zapraszam o godz. 10.00 i 17.00! Pamiętamy, że tego dnia obowiązuje post ścisły. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątki o godz. 9.00 i 17.00, Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 11.45 przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.
  2. W czasie nabożeństw dozwolona liczba wiernych to 30 proc. zajętych miejsc. Proszę o przestrzeganie zasad sanitarnych, pamięta jmy o maseczkach i zachowujmy dystans. Módlmy się w intencji zatrzymania epidemii.
  3. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę wszelkie ofiary składane na Kościół/ogrzewanie/ pp. Jabłonowskim oraz za ofiary kolędowe od Rodzin, które z różnych przyczyn nie uczestniczyły w swojej Mszy Świętej!
  4. Dziś o godz. 12.00 spotkanie dla kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania!
  5.  W Gościu Niedzielnym: Wielkopostne umartwienia oraz ich sens; Polacy badają nowotwory…
  6. W I piątek m-ca udam się z Komunią Świętą do Chorych od godz. 10.00. Tego samego dnia zapraszam na Mszę Świętą o godz. 19.00 oraz Różaniec w intencji Męskiego Plutonu Różańcowego. Nasze spotkanie zakończymy Apelem Jasnogórskim!!!
  7. Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice ważnych wydarzeń,  życzę błogosławieństwa Bożego, zdrowia i wszelkich łask!