OGŁOSZENIA PARAFIALNE, XI NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK B, 13.06.2021r.

1.  Nabożeństwo czerwcowe w Kościele od poniedziałku do piątku o godz. 16.30. W soboty zaś o godz. 8.30, a w niedzielę o godz.12.00.
  2. Przypominam, że w każdy czwartek możemy adorować Pana Jezusa od godz. 16.00.
  3. W dniach 16-18. 06. 2021r. odbędzie się zbiórka odpadów/elektrośmieci dla Antosia Prusika! Miejsce zbiórki – plac przy OSP.
  4. Odpust ku czci św. Jana Chrzciciela będziemy obchodzić 27 czerwca b.r. Sumę odpustową odprawi i kazanie wygłosi ks. prof. Andrzej Leleń z Płocka. Tego samego dnia wieczorem przybędą do nas pątnicy XIII Pieszej Pielgrzymki z Makowa Maz. do Gietrzwałdu. Po noclegu wczesnym rankiem o godz. 6.00 odprawią Mszę Świętą i wyruszą na szlak pielgrzymkowy.
  5. W czasie nabożeństw dozwolona liczba wiernych to 1 osoba na 15m2, czyli w naszym Kościele do 40 osób. Proszę o przestrzeganie zasad sanitarnych, pamiętajmy o maseczkach i zachowujmy dystans. Módlmy się w intencji zatrzymania epidemii.
  6. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę i wszelkie ofiary składane na Kościół. Dziękuję za ofiary na kostkę wokół Kościoła:  Smolany, Bukowiec Wielki, Leśniki, pp. Elżbiecie i Romanowi Kowalskim, p. Tadeuszowi Gołębiewskiemu, p. Aleksemu Kołakowskiemu, p. Grażynie Słabuszewskiej, pp. Elżbiecie i Romanowi Kowalskim, pp. Sabinie i Mariuszowi Kowalewskim, p. Marcinowi Sochaczewskiemu, p. Tomaszowi Płoskiemu, pp. Bożenie i Zbigniewowi Duchna, pp. Bożenie i Stanisławowi Grochala, p. Karolowi Olszewskiemu, pp. Barbarze i Markowi Załoga, p. Kazimierzowi Szczepkowskiemu, p. Weronice Sosnowskiej, pp. Wioletcie i Rafałowi Szczepkowskim, p. Jadwidze Szczepkowskiej, p. Renacie Rzodkiewicz, p. Alinie Młyńskiej, pp. Gabrieli i Franciszkowi Borowym  oraz za ofiary bezimienne. Dziękuję za ofiary składane przy okazji poświęcenia pól.
  7. W ramach Gminnych Obchodów Dni Rodziny  dziś o godz. 12.00 odbędzie się uroczyste odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.
  8. Wszystkich Ministrantów i śpiewających w scholii – Iskierki wraz z Opiekunami – zapraszam na ognisko w sobotę 19 czerwca o godz. 10.00!
  9. Dziś w Gościu Niedzielnym: opowieść o kobiecie, której nr obozowy z Auschwitz ucałował papież Franciszek; reportaż o krakowskiej bazylice jezuitów…
  10. Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice ważnych wydarzeń – życzę błogosławieństwa Bożego, zdrowia i wszelkich łask!
  11. W dniu wczorajszym odbył się pogrzeb +Danuty Moszczyńskiej; w miniony piątek odszedł do Pana +Jacek Szulc – pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 14.00!

Zapowiedzi przedmałżeńskie:

Aleksandra Dłuska, panna par. tut. i Mariusz Łochnicki, kawaler parafii bł. Bolesławy Lament w Nidzicy. Zapowiedź 2.

Emilia Paulina Górna i Tomasz Robert Sielski, obydwoje z naszej parafii. Zapowiedź 1.

Jeśli znane są przeszkody uniemożliwiające zawarcie związku małżeńskiego proszę poinformować kancelarię parafialną!!!