OGŁOSZENIA PARAFIALNE, XV NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK C, 10.07.2022r.

1.      Trwają wakacje. Przypominam o bezpiecznym i roztropnym odpoczynku oraz o Eucharystii. Od Pana Boga wakacji nie ma!!!

2.      Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę /na cele remontowe/ i wszelkie ofiary składane na Kościół: na kostkę wokół Kościoła – mieszkańcom Miecznikowo – Gołębie.

3.       W Gościu Niedzielnym: kolejna płyta z Biblią Audio/dwie Księgi Królewski i dwie Księgi Kronik/; Dlaczego wstrzymano izraelskie wycieczki? Zachęcam do lektury miesięcznika PULS Środowiskowego Domu Samopomocy w Janowcu Kościelnym.

4.      Organizujemy pielgrzymkę rowerową do Gietrzwałdu, która odbędzie się 26 sierpnia. Rozpoczniemy Eucharystią o godz. 7.30. Ilość miejsc ograniczona/ do 30 osób/. Zapisy w kancelarii parafialnej!

5.      Dnia 14 lipca przy Ośrodku Zdrowia w Janowcu Kościelnym w godz. 16.30 – 18.00 odbędzie się bezpłatne, komputerowe badanie wzroku. Obowiązują zapisy. Szczegółowe informacje na plakacie.

6.       Przypominam o zapisach na nocleg pątników warmińskich/1 sierpnia/; do tej pory dziesięć Rodzin wyraziło taką gotowość i przyjmą 48 osób! Informuję, iż trwają zapisy na Płocką Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Zapisy w kancelarii parafialnej!

7.      Dzieci, które mają komplet pamiątek z niedzielnych Mszy Świętych, proszę, aby odebrały nagrody w zakrystii! Gratulujemy Marlenie Jastrzębowskiej, Marii Kowalewskiej, Dominikowi Murzynowskiemu, Aleksandrowi Gąsiorowskiemu i Michałowi Wiśniewskiemu!!!

8.      Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice ważnych wydarzeń  – życzę błogosławieństwa Bożego, zdrowia i wszelkich łask!

9.      W miniony piątek odeszła do Pana +Krystyna Koriat. Pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 13.00. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…

10.  Zapowiedzi przedmałżeńskie:

Emilia Aleksandra Bojkowska, panna z parafii św. Wojciecha w Tyrowie

i Dariusz Ambroziński, kawaler z naszej parafii. Zapowiedź 2.