OGŁOSZENIA PARAFIALNE XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 02.08.2020 r.

1. Dziś na sumie o godz. 12.00 Adoracja Najświętszego Sakrament i procesja.
  2. Sierpień jest miesiącem trzeźwości. Zachęcam do abstynencji, można podjąć ten trud polecając Bogu ludzi uzależnionych. Księga Trzeźwości znajduje się na stoliku pod chórem.
  3. W I piątek miesiąca udam się do chorych z Komunią Świętą od godz. 8.30.
  4. Za tydzień w naszej parafii odpust Przemienienia Pańskiego. Zapraszam Asystę procesyjną, Druhów Strażaków, dzieci sypiące kwiatkami, ministrantów, wszystkich Parafian i Gości. Mszę Świętą odprawi i kazanie wygłosi ks. mgr Roman Zieliński
    z Ciechanowa.
  5. Zapraszam pielgrzymów duchowych do zapisywania się na listę oraz na Apele Jasnogórskie w naszej świątyni o godz. 20.30.
  6. W sobotę 01 sierpnia br. powitaliśmy 50 pątników 37 Warmińskiej pielgrzymki na Jasną Górę. Dziękuję wszystkim za obecność, przygotowany posiłek, wspólną modlitwę i gotowość do niesienia pomocy. Dziękuję Panu Komendantowi Robertowi Antczakowi za udostępnienie wozu strażackiego z wodą.
  7. Przypominam o noszeniu maseczek podczas nabożeństw, jeśli nie jesteśmy w stanie zachować dwumetrowego dystansu od innych osób.
  8. Tydzień temu po każdej Mszy Świętej odbyło się poświęcenie pojazdów oraz kierowców. Ofiary, złożone przy tej okazji będą przeznaczone na Msze Święte, odprawiane w intencji kierowców o rozważne i bezpieczne prowadzenie pojazdów. Terminarz Mszy Świętych, a będzie ich 14 jest umieszczony w gablocie.
  9. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
  10. W tym tygodniu odszedł do Pana +Zbigniew Bukowski, zam. Pokrzywnica. Pogrzeb odbył się we wtorek o godz. 11.00. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…
  11. Serdecznie dziękuję za ofiary składane na tacę