OGŁOSZENIA PARAFIALNE, XXI NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK B, 22.08.2021r.

  1. Dobiega końca czas wakacji. Dzieci, młodzież i nauczyciele przygotowują się do nowego roku szkolnego i katechetycznego. Jak zwykle o tej porze w szkołach trwają porządki. Wykorzystajmy dobrze czas, który pozostał i prośmy Boga, abyśmy wrócili bezpiecznie do obowiązków!
  2. W sobotę 4 września b.r. DOŻYNKI- ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA, podziękujemy Bogu za tegoroczne plony podczas Eucharystii o godz. 12.00. Po Mszy Świętej przejdziemy na stadion i tam kolejne punkty programu tej Uroczystości!
  3. W czasie nabożeństw dozwolona liczba wiernych to 75 proc. zajętych miejsc. Proszę o przestrzeganie zasad sanitarnych, pamiętajmy o maseczkach i zachowujmy dystans. Módlmy się w intencji zatrzymania epidemii.
  4. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę i wszelkie ofiary składane na Kościół. Dziękuję za ofiary na kostkę wokół Kościoła: pp. Annie i Anthony Ruseckim, pp. Aleksandrze i Mariuszowi Łochnickim, Rodzinie pp. Talak, pp. Marzenie i Zdzisławowi Podowskim, pp. Elżbiecie i Andrzejowi Żebrowskim, pp. Ewie i Sylwestrowi Skierskim, p. Dorocie Szczepkowskiej, p. Barbarze Oman, pp. Joannie i Tomaszowi Waśkiewicz/ i za kwiaty do Kościoła/  oraz za ofiary bezimienne.
  5. Dziś w Gościu Niedzielnym: wspomnienie o zmarłym arcybiskupie Henryku Hoserze oraz o tym, jak skutecznie przekazywać wiarę w rodzinie…
  6. W najbliższą sobotę 28 sierpnia b.r. zapraszam ministrantów na rajd rowerowy/ Janowiec Kościelny – Waśniewo – Jabłonowo – Janowiec Kościelny/. Wyjazd o godz. 10.00. Proszę Rodziców o pisemne zgody na uczestnictwo dzieci w rajdzie!!!
  7. Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice ważnych wydarzeń i tym, którzy mają wakacje – życzę błogosławieństwa Bożego, zdrowia i wszelkich łask!
  8. W minionym tygodniu odeszła do Pana +Renata Halina Walerowicz. Pogrzeb odbył się w piątek o godz. 12.00. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…
  9. ZAPOWIEDZI PRZEDMAŁŻEŃSKIE: Monika Wrzeszcz, panna z par. Wieczfnia Kościelna i Adrian Duchna, kawaler z naszej parafii. Zapowiedż 1.