OGŁOSZENIA PARAFIALNE, XXI NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK C, 21.08.2022r,

1.      Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę i wszelkie ofiary składane na Kościół!

2.        Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego i miesięcznika PULS Środowiskowego Domu Samopomocy w Janowcu Kościelnym.

3.      Organizujemy pielgrzymkę rowerową do Gietrzwałdu, która odbędzie się 26 sierpnia. Rozpoczniemy Eucharystią o godz. 7.30. Ilość miejsc ograniczona/ do 30 osób/. Zapisy w kancelarii parafialnej!

4.      Dnia 31 sierpnia 2022r. odbędzie się profesjonalne, bezpłatne badanie wzroku przez gabinet OKO-BUS pod OSP Janowiec Kościelny. Wcześniej trzeba się zarejestrować. Więcej informacji na plakacie!

5.      Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice ważnych wydarzeń  – życzę błogosławieństwa Bożego, zdrowia i wszelkich łask!