OGŁOSZENIA PARAFIALNE, XXII NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK B, 29.08.2021r.

1. Dzieci, młodzież i nauczycieli zapraszam na Mszę Świętą inaugurującą nowy rok szkolny i katechetyczny 2021/2022
    w środę 1 września o godz. 8.30./wcześniej w szkole o 8.00 spotkanie z Wychowawcą, 8.30 Msza Święta, 9.15 Apel w szkole/ Będziemy modlić się o pokój na świecie w kolejną rocznicę wybuchu II wojny światowej. Przed Mszą Świętą będzie można skorzystać z sakramentu pokuty!!! Natomiast w niedzielę 5 września o godz. 10.00 zapraszam uczniów klas I z tornistrami/plecakami!!!
  2. W tym tygodniu przypada I piątek m-ca. Do Chorych udam się od godz. 9.00. W I sobotę m-ca Różaniec o godz. 8.00. Za tydzień na Sumie adoracja i procesja z racji I niedzieli m-ca.
  3. W sobotę 4 września b.r. DOŻYNKI- ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA, podziękujemy Bogu za tegoroczne plony podczas Eucharystii o godz. 12.00. Po Mszy Świętej przejdziemy na stadion i tam kolejne punkty programu tej Uroczystości!
  4. W czasie nabożeństw dozwolona liczba wiernych to 75 proc. zajętych miejsc. Proszę o przestrzeganie zasad sanitarnych, pamiętajmy o maseczkach i zachowujmy dystans. Módlmy się w intencji zatrzymania epidemii.
  5. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę i wszelkie ofiary składane na Kościół. Dziękuję za ofiary na kostkę wokół Kościoła:  Rodzinie pp. Ambrozińskich, p. Anieli Szczypińskiej, pp. Wiesławie, Agnieszce i Robertowi Antczak, p. Krystynie Fydrych, p. Danucie Szczepkowskiej oraz za ofiary bezimienne. Informuję, iż w ostatnim czasie zakupiliśmy przedłużacze /100 m./ i osłonki na świece ołtarzowe!!!
  6. Dziś w Gościu Niedzielnym: jak wyglądała edukacja w starożytnym Izraelu i do jakiej szkoły chodził Jezus… Dla najmłodszych jest nowy  numer Małego Gościa Niedzielnego…
  7. Dnia 18.09.2021r. odbędzie się wyjazd/prawdopodobnie busem i wcześnie rano/ do Częstochowy na Męskie Oblężenie Jasnej Góry. Zainteresowanych proszę o kontakt.
  8. Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice ważnych wydarzeń i tym, którzy wracają do obowiązków szkolnych – życzę błogosławieństwa Bożego, zdrowia i wszelkich łask!
  9. ZAPOWIEDZI PRZEDMAŁŻEŃSKIE: Monika Wrzeszcz, panna z par. Wieczfnia Kościelna i Adrian Duchna, kawaler z naszej parafii. Zapowiedż 2.