OGŁOSZENIA PARAFIALNE, XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK C, 11.09.22022r.

1.      Dziś na Mszy Świętej o godz. 10.00 odbędzie się poświęcenia tornistrów/plecaków naszych Pierwszoklasistów. Życzymy Im samych najlepszych ocen i radości, aby rozwijali swoje zdolności
i talenty na chwałę Bogu i ludziom!

2.      Starym zwyczajem wspieramy po żniwach Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku. Dziękuję już teraz za troskę o powołanych i przyszłych kapłanów! Dziękuję pp. Teresie i Krzysztofowi Smolińskim, pp. Magdalenie i Piotrowi Grzemskim, pp. Bożenie i Stanisławowi Grochala, Sołectwu Kołaki i Siwe, pp. Joannie i Michałowi Chmielewskim.

3.      Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę i wszelkie ofiary składane na Kościół! Dziękuję za ofiary na odnowienie chrzcielnicy i na urządzenie Organista w programie Sampler: pp. Teresie i Krzysztofowi Smolińskim, pp. Bożenie i Stanisławowi Grochala! Dziękuję za kwiaty Nowożeńcom: Emilii i Dariuszowi Ambrozińskim, Angelice i Zbigniewowi Bielskim, Martynie i Sebastianowi Kazimierczak.

4.        W Gościu Niedzielnym: Dzieci w wirtualnej sieci; Jak nauczyć rodziców, nauczyć dziecko rozsądnie korzystać ze smartfona!.  Zachęcam do lektury miesięcznika Puls Środowiskowego Domu Samopomocy w Janowcu Kościelnym! Do nabycia są Kalendarze Rolników/28 zł./

5.      Pielgrzymka dzieci do Rostkowa odbędzie się 17 września b.r./wyjazd o godz.8.15/. Zapisy
u p. Agnieszki Piotrkowskiej. Zachęcam dzieci i młodzież z początkiem roku szkolnego do angażowania się w życie parafii: do udziału w scholi czy też wstąpienia do grona ministrantów! Msza Święta ku czci św. Stanisława Kostki dla dzieci i młodzieży oraz dla Rodziców zostanie odprawiona w piątek 16 września b.r. o godz. 17.00! Możliwość spowiedzi od godz. 16.30. Serdecznie zapraszam!

6.      Diecezja Płocka włącza się w Dzień Modlitw za Ukrainę w dniu 14 września 2022r. Niech wspólna modlitwa wyjedna pokój i będzie wyrazem solidarności z narodem ukraińskim!

7.      Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice ważnych wydarzeń życzę błogosławieństwa Bożego, zdrowia i wszelkich łask!