OGŁOSZENIA PARAFIALNE, XXV NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK C,18.09.2022r.

1.      Dziś po Mszach Świętych możemy wspomóc Katolickie Radio Diecezji Płockiej ofiarą do puszki! Bóg zapłać!

2.      Starym zwyczajem wspieramy po żniwach Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku. Dziękuję już teraz za troskę o powołanych i przyszłych kapłanów!

3.      Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę i wszelkie ofiary składane na Kościół! Dziękuję za ofiary na odnowienie chrzcielnicy i na urządzenie Organista w programie Sampler: pp. Danucie i Kazimierzowi Szulc, p. Marii Szulc! Dziękuję p. Piotrowi Grzemskiemu za naprawienie bramy /od strony cmentarza/,spawanie i własny materiał!

4.        W Gościu Niedzielnym: kolejna płyta z Biblią Audio – Księgi: Jozuego, Sędziów i Rut, dwie Księgi Samuela; Na co chorują media?; Dlaczego śmierć Elżbiety II wywołała aż takie poruszenie na całym świecie?

5.      W dniu wczorajszym odbyła się pielgrzymka dzieci do Rostkowa. Dziękuję p. Agnieszce Piotrkowskiej i p. Marcinowi Wesołowskiemu za opiekę nad dziećmi.  Dziękuję za udostępnienie autokaru p. Wójtowi Piotrowi Rakoczemu! Bóg zapłać!

6.      Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice ważnych wydarzeń życzę błogosławieństwa Bożego, zdrowia i wszelkich łask!

7.      Do Pana odeszła +Wanda Stankiewicz. Msza Święta zostanie odprawiona w Safronce w poniedziałek o godz. 15.30. Zmarła spocznie na naszym cmentarzu parafialnym. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…

8.     Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Jana Chrzciciela w Janowcu Kościelnym realizuje projekt pod nazwą „Prace restauratorskie – renowacja części chodnika wokół Kościoła p.w. Przemienienia Pańskiego w Janowcu Kościelnym” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.