OGŁOSZENIA PARAFIALNE, XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK A, 04.10.2020r.

1.Dziś na sumie o godz. 12.00 adoracja i procesja eucharystyczna. Dziękuję Asyście procesyjnej, dzieciom sypiącym kwiatkami, ministrantom i wszystkim Parafianom
za obecność i świadectwo wiary w pierwsze niedziele miesiąca.

2. Zapraszam na wspólny RÓŻANIEC o godz. 16.30 w dni powszednie; w sobotę o godz. 9.30, a w niedzielę o godz. 11.30. Zachęcam dzieci, młodzież i dorosłych do uczestnictwa w tym pięknym nabożeństwie do Matki Bożej Różańcowej. Przypominam o konkursach związanych z różańcem.

3. Bardzo proszę o porządek na cmentarzu, odpowiedzialność za to święte miejsce
i wspólną troskę.

4. Możemy ofiarować zboże dla Wyższego Seminarium Duchownego w Płocku. Dziękuję Panu Jackowi Rudzińskiemu, Czesławowi Moszczyńskiemu, Romanowi Moszczyńskiemu, Andrzejowi Szczepkowskiemu, Tomaszowi Moszczyńskiemu, Tadeuszowi Czarneckiemu, Piotrowi Szczepkowskiemu, Tomaszowi Podowskiemu, Andrzejowi Grzybowskiemu.

5. Dnia 07 października b.r.  w godzinach 11.30 – 13.00 odbędzie się bezpłatne, komputerowe badanie wzroku. Miejsce badania : parking Ośrodka Zdrowia w Janowcu Kościelnym.

6. Pierwsza Komunia Święta w roku 2021 odbędzie się 09 maja o godz. 12.00. Dzieci przygotowujące się do tej uroczystości zapraszam na spotkanie za tydzień po Mszy Świętej
o godz. 10.00 z Rodzicami.

7. Przestrzegajmy zasad sanitarnych, nośmy maseczki, zachowujmy odstępy i w swoich osobistych modlitwach prośmy o zaprzestanie rozpowszechniania się epidemii.

8. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Dziś w Gościu Niedzielnym: o dostępnych terapiach i zabiegach w sanatoriach, uzdrowiskach dla dzieci i rehabilitacjach leczniczych dla rolników.

9. Za tydzień w niedzielę będziemy przeżywać XX Dzień Papieski pod hasłem „TOTUS TUUS”. Za zgodą Pani Dyrektor naszej szkoły Ewy Ostrowskiej zbiórkę pieniędzy do puszek przeprowadzą uczniowie, którym patronuje św. Jan Paweł II.

10. W miniony piątek odszedł do Pana +Ryszard Talak, zam. Kuce. Pogrzeb odbędzie się
we wtorek 06 października o godz. 14.00. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…

11. Dziękuję za ofiary składane na tacę,  przeznaczone na tzw. denar św. Piotra – Świętopietrze.