OGŁOSZENIA PARAFIALNE, XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK C, 02.10.2022r.

1.       Zapraszam na RÓŻANIEC w dni powszednie o godz. 17.00, w soboty o godz. 8.00 i w niedziele o godz. 11.30. Zapraszam dzieci i młodzież/przewidziany jest Konkurs/, rodziców i wszystkich czcicieli Matki Bożej Różańcowej. Modlić się będziemy o pokój na świecie!!!

2.      Dziś na sumie adoracja i procesja eucharystyczna! Zapraszam Asystę procesyjną!

3.      W tym tygodniu przypada I piątek m-ca. Wizyta u Chorych od godz. 9.00!

4.      Za tydzień, w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 10.00 odbędzie się spotkanie dla dzieci klas III i IV. Zapraszam Rodziców!!! Męski Pluton Różańcowy zaprasza do Gietrzwałdu o godz. 21.00 na wspólną modlitwę!!!

5.      Starym zwyczajem wspieramy po żniwach Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku. Dziękuję p. Irenie Gratunik,  Sołectwu Smolany, p. Bogdanowi Chmielewskiemu, p. Dariuszowi Zakrzewskiemu. Bóg zapłać!

6.      Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę i wszelkie ofiary składane na Kościół! Dziękuję za ofiary na odnowienie chrzcielnicy i na urządzenie Organista w programie Sampler: p. Marcie Gołębiewskiej oraz Sołectwu Smolany za ofiarę na ogrzewanie Kościoła! Dziękuję za świece ofiarowane do Kościoła pp. Agnieszce i Tomaszowi Podowskim!

7.        W Gościu Niedzielnym: Wywiad z Kard. Konradem Krajewskim; Wspomnienie o Franciszku Pieczce. Do nabycia jest Gość Extra poświęcony Miłosierdziu Bożemu/12 zł./

8.      Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice ważnych wydarzeń życzę błogosławieństwa Bożego, zdrowia i wszelkich łask!

9.      Przypominam o porządku na cmentarzu! Segregacja śmieci, pojemniki, boks na sztuczne kwiaty na podstawie z gipsu…  Proszę o przestrzeganie tych zasad!

Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Jana Chrzciciela w Janowcu Kościelnym realizuje projekt pod nazwą „Prace restauratorskie – renowacja części chodnika wokół Kościoła p.w. Przemienienia Pańskiego w Janowcu Kościelnym” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.