OGŁOSZENIA PARAFIALNE, XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK C, 09.10.2022r.

1.      Zapraszam na RÓŻANIEC w dni powszednie o godz. 17.00, w soboty o godz. 8.00 i w niedziele o godz. 11.30. Zapraszam dzieci i młodzież, rodziców i wszystkich czcicieli Matki Bożej Różańcowej. Modlimy się o pokój na świecie!!!

2.      Dziś po Mszy Świętej o godz. 10.00 odbędzie się spotkanie dla dzieci klas III i IV. Zapraszam Rodziców!!!

3.      Starym zwyczajem wspieramy po żniwach Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku. Dziękuję p. Grażynie Słabuszewskiej, pp. Marii i Aleksemu Kołakowskim, p. Jadwidze Szczepkowskiej, pp. Wioletcie i Rafałowi Szczepkowskim, pp. Lucynie i Romualdowi Moszczyńskim . Bóg zapłać!

4.      Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę/na cele remontowe/ i wszelkie ofiary składane na Kościół! Dziękuję za ofiary na odnowienie chrzcielnicy i na urządzenie Organista w programie Sampler: p. Jadwidze Szczepkowskiej, p. Grażynie Słabuszewskiej, p. Barbarze Zembrzuskiej, pp. Wioletcie i Rafałowi Szczepkowskim, pp. Lucynie i Romualdowi Moszczyńskim, pp. Krystynie i Romualdowi Oman, pp. Marii i Aleksemu Kołakowskim!

5.      Porządkujemy drugą zakrystię, jutro prace zostaną zakończone; dziękuję firmie p. Mariusza Tobojki za wykonanie mebli do tejże zakrystii /meble są przede wszystkim funkcjonalne i praktyczne / Bóg zapłać!

6.        W Gościu Niedzielnym: Dlaczego nie zwołano jeszcze Soboru Watykańskiego III?; Tekst będący odpowiedzią na akcję, której celem jest przekonanie uczniów i rodziców do rezygnowania z religii… Zachęcam do lektury miesięcznika Puls Środowiskowego Domu Samopomocy w Janowcu Kościelnym!

7.      Za tydzień będziemy przeżywać XXII Dzień Papieski. Uczniowie naszej szkoły włączą się w obchody tego dnia, kwestując po Mszach Świętych przed Kościołem!

8.      Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice ważnych wydarzeń; Nauczycielom, Wychowawcom i Pedagogom z okazji Dnia Edukacji Narodowej –  życzę błogosławieństwa Bożego, zdrowia i wszelkich łask!

9.      Przypominam o porządku na cmentarzu! Segregacja śmieci, pojemniki, boks na sztuczne kwiaty na podstawie z gipsu…  Proszę o przestrzeganie tych zasad!Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Jana Chrzciciela w Janowcu Kościelnym realizuje projekt pod nazwą „Prace restauratorskie – renowacja części chodnika wokół Kościoła p.w. Przemienienia Pańskiego w Janowcu Kościelnym” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020