OGŁOSZENIA PARAFIALNE, XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK A, 08.11.20200r.

1. Trwamy w modlitewnej pamięci o naszych Zmarłych. Dziękuję wszystkim Uczestnikom Zaduszek Janowieckich. Przypominam, że odpusty za Zmarłych możemy uzyskiwać przez cały listopad, wypełniając określone warunki.
  2. Dziś obchodzimy XII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Nasze myśli kierujemy do prześladowanych i wypędzanych z Republiki Środkowoafrykańskiej.
  3. W środę 11 listopada kolejna rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości.  Msze Święte o godz. 8.00 i 10.00 w intencji Ojczyzny.
  4. Za tydzień po Mszy Świętej o godz. 10.00 zapraszam na spotkanie dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej.
  5. Możemy ofiarować zboże dla Wyższego Seminarium Duchownego w Płocku. Dziękuję
    p. Adamowi Szczepkowskiemu, Sławomirowi Jastrzębowskiemu, Kazimierzowi Koriatowi, Grzegorzowi Załęskiemu, Andrzejowi Podowskiemu, Mariuszowi Miecznikowskiemu, Janowi Podowskiemu, Markowi Łączyńskiemu, Janowi Szczepkowskiemu. Bóg zapłać!
  6. W czasie nabożeństw dozwolona liczba wiernych to 1 osoba na 15m2, czyli w naszym Kościele do 40 osób. Proszę o przestrzeganie zasad sanitarnych, pamiętajmy o maseczkach i zachowujmy dystans. Módlmy się w intencji zatrzymania epidemii.
  7.  Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Dziś w Gościu Niedzielnym: o kapucynie, który od 40 lat głosi rekolekcje kolejnym papieżom. Teraz został ogłoszony kardynałem; czy polska gospodarka przeżyje drugie zamrożenie?
  8.  Bóg zapłać  za dzisiejsze ofiary składane na prace remontowe. Dziękuję za ofiarę na nowy Ołtarz na cmentarzu i na Kościół Pani Grażynie Słabuszewskiej, Marii Piotrkowskiej, Marcie Domurad i  za trzy ofiary bezimienne.
  9.  W minionym tygodniu odszedł do Pana +Jan Ostaszewski, zam. Kołaki. Pogrzeb odbył się w piątek o godz.14.00. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…