OGŁOSZENIA PARAFIALNE, XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK C, 13.11.2022r.

1.      Dziś o godz. 10.00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i do Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego/ z Rodzicami/.

2.      Komisja w składzie: p. Beata Jóźwiak – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Waśniewie-Grabowie, p. Ewa Ostrowska  –  Dyrektor Szkoły Podstawowej w Janowcu Kościelnym, p. Waldemar Pyracki – Dyrektor Samorządowego Ośrodka Kultury w Janowcu Kościelnym, p. Piotr Rakoczy – Wójt Gminy Janowiec Kościelny – wyłoniła zwycięzców konkursu różańcowego! Nagrody w Różańcowym Konkursie Plastycznym otrzymali: I miejsce: Oliwia Skierska; II miejsce: Łucja Kozicka; III miejsce: Nina Kozicka. Natomiast nagrody za udział w nabożeństwie wylosowali: I miejsce: Denis Jastrzębowski; II miejsce: Jakub Krajewski; III miejsce: Hubert Jastrzębowski!!! Gratulujemy Wszystkim Uczestnikom Konkursów!!!

3.      Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę i wszelkie ofiary składane na Kościół! Dziękuję za ofiary na odnowienie chrzcielnicy i na urządzenie Organista w programie Sampler oraz za ofiary na ogrzewanie Kościoła: pp. Jadwidze i Stanisławowi Kazimierskim, p. Jadwidze Szczepkowskiej, p. Grzegorzowi Nowakowskiemu – NOW-KAM!! Dziękuję za ofiary na Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku – Mieszkańcom Pokrzywnicy! Dziś możemy złożyć ofiarę do puszki na rzecz Kościołów prześladowanych!

4.        W Gościu Niedzielnym: ostatnia już płyta Biblia Audio: Apokalipsa św. Jana oraz Listy Apostolskie; Tożsamość i pamięć! Zachęcam do lektury miesięcznika PULS – Środowiskowego Domu Samopomocy w Janowcu Kościelnym!

5.      Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice ważnych wydarzeń;  życzę błogosławieństwa Bożego, zdrowia i wszelkich łask!

6.      Przypominam o porządku na cmentarzu! Segregacja śmieci, pojemniki, boks na sztuczne kwiaty na podstawie z gipsu!

7.      W dniu wczorajszym chrzcielnica została przewieziona do odnowienia. Bóg zapłać raz jeszcze za składane ofiary na ten cel! Staraniem p. Barbary Sosnowskiej został odnowiony gong. Dziękuję za ofiarę, pomysł i podjęcie się tego dzieła!

8.      Wystawę „Walory historyczne i przyrodnicze gminy Janowiec Kościelny” możemy obejrzeć w Samorządowym Ośrodku Kultury w Janowcu Kościelnym!