OGŁOSZENIA PARAFIALNE, ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO, ROK B, 23.05.2021r.

 1. Jutro drugi dzień Zielonych Świątek – Matki Kościoła. Nadchodzący tydzień prowadzi nas do Uroczystości Trójcy Przenajświętszej – jednocześnie jest to ostatni czas dopełnienia obowiązku wielkanocnej Komunii Świętej.
 2. Nabożeństwo majowe w Kościele od poniedziałku do piątku o godz. 16.30.
  W soboty zaś o godz. 8.30, a w niedzielę o godz.12.00. Przypominam, że w każdy czwartek możemy adorować Pana Jezusa od godz. 16.00.
 3. W niedzielę 30 maja b.r. o godz. 14.00 odbędzie się poświęcenie pól. Święcenie rozpocznie się od Janowca, Janowca Zdzięty, Jastrząbki, Kuce, Stare Połcie, Nowa Wieś Dmochy, Górowo Trząski, Połcie Młode, Smolany, Szczepkowo Borowe, „Trójmiasto”. W niedzielę 06 czerwca b.r.  o godz. 14.00 druga część pól , święcenie rozpocznie się od Pokrzywnicy, Szczepkowo Zalesie, Szczepkowo Pawełki, Bukowiec, Piotrkowo, Żabino, Sowy, Cygany, Kołaki, Leśniki. Ofiary złożone przy święceniu pól przeznaczone będą na prace remontowe Kościoła.
 4. W czasie nabożeństw dozwolona liczba wiernych to 1 osoba na 15m2, czyli w naszym Kościele do 40 osób. Proszę o przestrzeganie zasad sanitarnych, pamiętajmy o maseczkach i zachowujmy dystans. Módlmy się w intencji zatrzymania epidemii.
 5. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę i wszelkie ofiary składane na Kościół. Dziękuję za ofiary na kostkę wokół Kościoła:
   Sołectwu Szczepkowo Pawełki i Sołdany; Skrody, Krajewo, Iwany, pp. Krystynie i Mirosławowi Szczepańskim, pp. Ewie i Krzysztofowi Leśnikowskim, p. Zbigniewowi Politowskiemu  oraz za ofiary bezimienne. Dziękuję S. Stanisławie Czarneckiej za bieliznę kielichową, ofiarowaną naszej parafii.
 6. W ramach Gminnych Obchodów Dni Rodziny dnia 01 czerwca b.r. odbędzie się Dzień Dziecka. Rozpoczęcie o godz. 9.00 na Stadionie Gminnym w Kucach. Szczegółowy program zamieszczony jest na plakacie!
 7. Dziś w Gościu Niedzielnym: Potrzebujemy Ducha Świętego…; O co chodzi w konflikcie izraelsko – palestyńskim? Dla najmłodszych jest nowy numer Małego Gościa…
 8. Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice ważnych wydarzeń  – życzę błogosławieństwa Bożego, zdrowia i wszelkich łask!!! Z okazji Dnia Matki wszystkim Matkom miłości, wdzięczności i radości, a dla tych, które odeszły do Pana prosimy o dar nieba!!!
 9. W miniony piątek odeszła do Pana +Stanisława Rogozińska. Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 14.30. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…