WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE, ROK C, 29.05.2022r.

1.      Kończą się nabożeństwa majowe. Dziękuję Wszystkim, którzy gromadzili się przy figurkach, kapliczkach i w Kościele. W środę rozpoczniemy nabożeństwo czerwcowe: od poniedziałku do piątku o godz. 16.30, w soboty o godz. 8.30, a w niedzielę o godz. 12.00!

2.      W I piątek m-ca udam się do Chorych od godz. 9.00. W I sobotę m-ca zapraszam na Różaniec o godz. 8.00. Za tydzień Zesłanie Ducha Świętego i I niedziela m-ca, o godz. 12.00 Adoracja i procesja Eucharystyczna. Zapraszam Asystę procesyjną!

3.      Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę i wszelkie ofiary składane na Kościół!

4.      Próba przed przyjęciem sakramentu bierzmowania odbędzie się w piątek o godz. 18.00. Obecność obowiązkowa!

5.       W Gościu Niedzielnym: Wywiad z Kapelanem szpitala wojennego w Charkowie; co dla nas wynika z Wniebowstąpienia Jezusa. Zachęcam do lektury miesięcznika PULS Środowiskowego Domu Samopomocy w Janowcu Kościelnym.

6.      Parafia św. Wojciecha w Nidzicy organizuje dwudniową pieszą pielgrzymkę do Gietrzwałdu, która zaplanowana jest na 17-18 czerwca br.(piątek i sobota po Bożym Ciele). Spotkanie organizacyjne odbędzie się 3 czerwca o godz. 18.30 w Kościele św. Wojciecha w Nidzicy. Szczegółowe informacje na plakacie w gablocie i na stronie internetowej św. Wojciecha!

7.      Poświęcenie pól odbędzie się 12  i 19 czerwca o godz. 14.00. Natomiast 20 czerwca będziemy przeżywać w naszej parafii Dzień Eucharystyczny!

8.      Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice ważnych wydarzeń, Wszystkim Dzieciom z okazji Dnia Dziecka – życzę błogosławieństwa Bożego, zdrowia i wszelkich łask!