XXV NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK A, 24.09.2023r.

1.      Za tydzień na Sumie Adoracja i Procesja z racji I Niedzieli m-ca. Zapraszam Asystę procesyjną! Rozpoczniemy nabożeństwo różańcowe: od poniedziałku do piątku o godz. 17.00, w soboty o godz. 8.00 i w niedziele o godz. 11.30! Już zapraszam dzieci i młodzież, rodziców i wszystkich czcicieli Matki Bożej Różańcowej!

2.      Starym zwyczajem po żniwach wspieramy Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku. Dziękuję za troskę o powołanych i przyszłych kapłanów! Dziękuję za ofiarę Mieszkańcom Skrody, Krajewo i Iwany, pp. Mariannie i Aleksemu Kołakowskim, Mieszkańcom Szczepkowo Borowe, p. Jadwidze Komorowskiej, Mieszkańcom Nowa Wieś Dmochy, Krajewo Małe, Krajewo Wielkie!

3.      Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę  i wszelkie ofiary składane na Kościół: p. Janowi Grzemskiemu; p. Marii Szczepkowskiej;  pp. Teresie i Mirosławowi Szypulskim za ofiarę na kwiaty do Kościoła!

4.      Organizujemy pielgrzymkę autokarową do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Płocku. Zwiedzimy Katedrę, w programie znajdzie się wizyta w Ogrodzie Zoologicznym! Wyjazd 14.10.2023r. o godz. 9.30/sobota – najpierw Msza Święta o godz. 9.00!

5.      Zachęcam dzieci i młodzież do angażowania się w życie parafii: do śpiewu /Iskierki/ czy też do wstąpienia do grona ministrantów!

6.      W Gościu Niedzielnym: tekst o ludziach działających na rzecz zmniejszenia poczucia osamotnienia wśród dzieci niepełnosprawnych… Dla Najmłodszych jest nowy numer Małego Gościa Niedzielnego!

7.      Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice ważnych wydarzeń – życzę błogosławieństwa Bożego, zdrowia i wszelkich łask!!!

8.      W minionym tygodniu odeszli do Pana: + Zofia Adamska. Pogrzeb odbył się w środę w Nidzicy, pochówek zaś na naszym cmentarzu parafialnym; +Wojciech Smoliński. Pogrzeb odbył się w piątek.  Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…