XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK A, 12.11.2023r.

1.      Dziś o godz. 10.00  spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i do Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego!!!

2.      Komisja w składzie: p. Marzena Radzymińska – Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, p. Monika Ławicka – Sekretarz w Urzędzie Gminy Janowiec Kościelny, p. Waldemar Pyracki – Dyrektor Samorządowego Ośrodka Kultury w Janowcu Kościelnym i p. Piotr Rakoczy  – Wójt Gminy Janowiec Kościelny – wyłoniła zwycięzców Konkursu na najbardziej pomysłowy Różaniec: I miejsce: Julia Sosnowska; II miejsce: Małgosia i Jan Szczepkowscy; III miejsce: Gabriela Tarwacka i Maja Jastrzębowska. Wyróżnienie: Maria Kowalewska. Natomiast nagrody za udział wylosowali: Maria Kowalewska, Jakub Krajewski i Staś Chmielewski. Gratulujemy!

3.      Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę  i wszelkie ofiary składane na Kościół/alejki cmentarne: pp. Gabrieli i Franciszkowi Borowym/na ogrzewanie/,p. Mateuszowi Szczepkowskiemu/na ogrzewanie/, pp. Bożenie i Krzysztofowi Skierskim, pp. Jolancie i Zbigniewowi Sosnowskim/ na ogrzewanie, alejki  i Wyższe Seminarium w Płocku/, p. Józefowi Grzemskiemu/na alejki i na ogrzewanie/; dziękuję kwiaciarni „Mieczyk” za chryzantemy do Kościoła.

4.      W Gościu Niedzielnym: Którzy Święci patronują Polsce?, Kraków globalnym hitem…

5.      Dziś o godz. 15.00 odbędą się Zaduszki Strażackie – Msza Święta za Zmarłych Strażaków  i zapalenie zniczy na Ich grobach! Serdecznie zapraszam! Natomiast w piątek 17.11.2023r. o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza Święta w intencji Męskich Plutonów Różańcowych. Po Mszy Świętej Różaniec wokół Kościoła! Po nabożeństwie kawa/ herbata w Bene Fide!

6.      Przypominam o porządku na cmentarzu. Segregacja śmieci, pojemniki, boks na sztuczne kwiaty na podstawie z gipsu…! Proszę o przestrzeganie tych zasad!

7.      Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice ważnych wydarzeń – życzę błogosławieństwa Bożego, zdrowia i wszelkich łask!!!