XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK A, 19.11.2023r.

1.      Za tydzień przeżywać będziemy ostatnią Niedzielę Roku Liturgicznego – Niedzielę Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Na Sumie o godz.12.00 Adoracja i dziękczynienie. Natomiast za dwa tygodnie rozpocznie się Adwent!

2.      Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę  i wszelkie ofiary składane na Kościół/alejki cmentarne:  pp. Katarzynie i Krzysztofowi Kowalczyk, pp. Teresie i Mirosławowi Szypulskim, pp. Marzenie i Januszowi Płoskim, Mieszkańcom Nawa Wieś Dmochy i Skrody, Krajewo, Iwany , p. Annie Zbyczyńskiej, p. Teresie Milewskiej za ofiary na ogrzewanie Kościoła!.

3.      W Gościu Niedzielnym: skąd i po co łacina w Kościele?; Artykuły ukazujące znaczenie i skalę działalności charytatywnej Kościoła… Dla Najmłodszych jest nowy numer Małego Gościa Niedzielnego…

4.      Serdecznie dziękuję Druhom Strażakom OSP Janowiec Kościelny i Szczepkowo Borowe za modlitwę i obecność w I Zaduszkach Strażackich; dziękuję Męskim Plutonom Różańcowym za piękne świadectwo modlitwy Różańcowej. Stowarzyszeniu Kulturalno – Oświatowemu Bene Fide za poczęstunek po zakończonym nabożeństwie!

5.      Przypominam o porządku na cmentarzu. Segregacja śmieci, pojemniki, boks na sztuczne kwiaty na podstawie z gipsu…! Proszę o przestrzeganie tych zasad!

6.      Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice ważnych wydarzeń – życzę błogosławieństwa Bożego, zdrowia i wszelkich łask!!!

7.      W minionym tygodniu odeszli do Pana: +Barbara Tańska, pogrzeb odbył się w środę o godz. 13.00; +Paweł Płoski, pogrzeb odbył się w piątek o godz. 10.00. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…