Dziękujemy Panu Kościelnemu

Dnia 17 listopada 2019r. podczas Mszy Świętej o godz. 10:00 podziękowaliśmy Panu Janowi Moszczyńskiemu oraz Jego najbliższym za trzynastoletnią posługę w naszej Parafialnej Wspólnocie na stanowisku Kościelnego. Bardzo dziękujemy Panu Janowi oraz Jego rodzinie za tę posługę pełną oddania, zaangażowania, troskę, za pracę włożoną w świątyni , przy świątyni, przy plebani oraz cmentarzu. Pan Jan był osobą nieodłącznie związaną z naszą parafią towarzyszył nam wszystkim w najważniejszych momentach naszego życia – tych radosnych i smutnych. Troszczył się o każdy szczegół, wiedział gdzie znajduje się najdrobniejsza rzecz, która w danej chwili była potrzebna . Był człowiekiem, który z pasją i oddaniem podchodził do tego co robił . Zaangażowany ponad wszystko w swoją posługę . Niech dobry Bóg błogosławi Panu oraz najbliższym, obdarza obficie wszelkimi łaskami za wszelkie dobro, obficie darzy zdrowiem i swym błogosławieństwem. Życzymy Tobie Panie Janie oraz Twym najbliższym wielu łask Bożych w codziennym życiu i opieki Matki Bożej.

Nowym Kościelnym został Pan Piotr Grzemski wspierany przez swych najbliższych, życzymy wielu Bożych łask oraz opieki Matki Najświętszej w pełnieniu tej odpowiedzialnej funkcji.