Domowy Kościół czyli gałąź Ruchu Światło Życie, w naszej parafii ma swoje początki w 2011 roku, kiedy to powstał pierwszy krąg. W chwili obecnej do formacji należą cztery rodziny. Przynależność do wspólnoty polega na comiesięcznych spotkaniach kolejno w domach wszystkich jej członków. Spotkania składają się z 2 części tzn. dzielenia się życiem przy kawie i herbacie , a następnie z wspólnej modlitwy ( analiza fragmentu pisma świętego, odmówienie dziesiątki Różańca oraz przerobienie tematu studyjnego).

Uczestnictwo w życiu Domowego Kościoła daje jej członkom wiele radości i owocuje bogatą duchowością małżeńską oraz zbliżeniem się do Pana Boga. Zebrania w kręgu są dla wszystkich małżeństw swoistym ładowaniem akumulatorów.

Zachęcamy do głębszego zapoznania się z ofertą Domowego Kościoła na stronie www.dk.oaza.pl oraz do powiększania naszej wspólnoty.