OGŁOSZENIA PARAFIALNE, UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI, ROK A, 01.01.2023r.

1.      Dziś na Sumie Adoracja Najświętszego Sakramentu, będziemy prosić Boga o błogosławieństwo na każdy dzień 2023r. dla całej parafii!

2.      W piątek Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze Święte o godz. 8.00, 10.00 i 12.00. Poświęcimy kadzidło i kredę; ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są dla
p. Kościelnego jako wyraz wdzięczności za Jego posługę! Jest to jednocześnie I piątek m-ca; z Komunią do Chorych udam się po kolędzie w I piątek lutego!

3.      Za tydzień zapraszam na spotkanie/Msza Święta o godz. 10.00/dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej i do Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego!

4.      Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę i wszelkie ofiary składane na Kościół! Dziękuję za ofiary na odnowienie chrzcielnicy i na urządzenie Organista w programie Sampler, meble w Zakrystii i w kancelarii oraz za ofiary na ogrzewanie Kościoła, ofiary składane podczas kolędy mieszkańcom Bukowiec i Szczepkowo Pawełki, Pokrzywnica, Kukiełki, Szczepkowo Zalesie, Sołdany, Iwany, Skrody, Krajewo Kawęczyno! Bóg zapłać!

5.      W bocznej kaplicy możemy podziwiać szopki w ramach konkursu Najpiękniejsza Szopka Bożonarodzeniowa. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 06 stycznia br. o godz. 10.00!

6.       Trwa wizyta duszpasterska. Dziękuję za zorganizowanie pojazdów, gościnność, szczere rozmowy, przede wszystkim za modlitwę! Porządek kolędy:

02.01.2023r.(poniedziałek), godz. 8.30 – Sowy, Gąsiory, Żabino, Piotrkowo

03.01.2023r.(wtorek), godz. 8.30Smolany

04.01.2023r. (środa), godz. 10.00 – Majki, Krajewo Wielkie i Małe, Nowa Wieś Dmochy

05.01.2023r.(czwartek), godz. 10.00  –  Górowo Trząski

07.01.2023r. (sobota), godz. 9.00 – Połcie Młode i Połcie Stare

09.01.2023r.(poniedziałek), godz. 8.30 –  Janowiec Zdzięty, Szlachta i od Zabłocia

7.       Nowy numer Gościa Niedzielnego ukaże się dopiero za tydzień z nową ceną – 10 zł.

8.      Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice ważnych wydarzeń i z okazji Nowego Roku;  życzę błogosławieństwa Bożego, zdrowia i wszelkich łask!!!

9.      Miłosierdziu Bożemu polećmy papieża seniora Benedykta XVI. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie….