OGŁOSZENIA PARAFIALNE, NIEDZIELA SŁOWA BOŻEGO, ROK A, 22.01.2023r.

1.       Przeżywamy Niedzielę Słowa Bożego. Pamiętajmy o lekturze Pisma Świętego w naszych domach i rodzinach!

2.      Męskie Plutony Różańcowe zapraszają na Mszę Świętą i Różaniec wokół Kościoła – 24 stycznia 2023r. o  godz.. 18.00 w naszym Kościele! Po modlitwie spotkanie/kawa, herbata, ciastko/ w Bene Fide!

3.      Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę i wszelkie ofiary składane na Kościół! Dziękuję za ofiary na odnowienie chrzcielnicy i na urządzenie Organista w programie Sampler, meble w Zakrystii i w kancelarii oraz za ofiary na ogrzewanie Kościoła. Dziękuję za ofiary składane podczas kolędy mieszkańcom: Pokrzywnica Parcele i Kołaki, Szypułki, Zaskórki, Leśniewo, Jastrząbki, Boruty, Leśniki, Janowiec od Pokrzywnicy do pp. Krzyżewskich, Cygany, Miąchy, Gołębie, Siwe, Janowiec Osiedle część II do pp. Gąsiorowskich! Bóg zapłać!

4.       Dobiega końca wizyta duszpasterska. Dziękuję za zorganizowanie pojazdów, gościnność, szczere rozmowy, przede wszystkim za modlitwę! Porządek kolędy w dniu jutrzejszym /ostatnim podczas tegorocznej kolędy/:

23.01.2023r.(poniedziałek), godz. 13.00 – Janowiec od pp. Szczypińskich, domki Kuce do pp. Kutryb

5.       W Gościu Niedzielnym: biblijne wzmianki o nawróceniu św. Pawła; kara śmierci a świętość życia…

6.      Dnia 24 stycznia 2023r. na parkingu przy Ośrodku Zdrowia Janowiec Kościelny 149 / 11.30-13.00/ odbędzie się bezpłatne, komputerowe badanie wzroku. Obowiązują zapisy!!!

7.      Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice ważnych wydarzeń, Babciom i Dziadkom oraz Wszystkim rozpoczynającym ferie zimowe: Nauczycielom, Wychowawcom, Pedagogom, Dzieciom i Młodzieży –   życzę błogosławieństwa Bożego, zdrowia i wszelkich łask!!!