OGŁOSZENIA PARAFIALNE, WNIEBOWZIĘCIE N.M.P., ROK B, 15.08.2021r.

1. Sierpień to miesiąc trzeźwości. Przed Ołtarzem znajduje się Księga Trzeźwości. Zachęcam, abyśmy podjęli abstynencję w intencji Ojczyzny, osób uzależnionych od alkoholu.
  2. Tydzień temu przeżywaliśmy w naszej Odpust Przemienienia Pańskiego. Dziękuję  Asyście Procesyjnej, Druhom Strażakom, ministrantom, dzieciom sypiącym kwiatkami, Iskierkom, Parafianom i Gościom. Dziękuję Stowarzyszeniu Kulturalno – Oświatowemu Bene Fide za zorganizowanie I Festynu Parafialnego; p. Judycie Wrzeszczyńskiej z mężem Pawłem i p. Przemysławowi Dudek, Wszystkim, którzy włączyli się w przygotowania; sponsorom, Rodzinom naszej parafii, młodzieży i dzieciom. Dochód z Festynu przeznaczony jest na kostkę wokół Kościoła! Bóg zapłać!
  3. W czasie nabożeństw dozwolona liczba wiernych to 75 proc. zajętych miejsc. Proszę o przestrzeganie zasad sanitarnych, pamiętajmy
    o maseczkach i zachowujmy dystans. Módlmy się w intencji zatrzymania epidemii.
  4. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę
    i wszelkie ofiary składane na Kościół. Dziękuję za ofiary na kostkę wokół Kościoła: pp. Renacie i Zenobiuszowi Szczepkowskim, Rodzinie pp. Olszewskich, pp. Annie i Januszowi Stefanowskim, pp. Marcie i Jackowi Szczepkowskim, pp. Agacie i Sławomirowi Szwarc  oraz za ofiary bezimienne. Dziękuję za ofiary złożone na rzecz poszkodowanych w wyniku wybuchu gazu w Safronce!!!
  5. Dziś o godz. 20.30 ostatni Apel Jasnogórski – patriotyczny! Dziękuję Wszystkim Pielgrzymom Duchowym za wspólną modlitwę przez 15 kolejnych dni!!!
  6. Dziś w Gościu Niedzielnym: gdzie Maryja przebywała po wniebowstąpieniu Jezusa i jak skończyło się Jej ziemskie życie? Zachęcam do lektury miesięcznika Puls Środowiskowego Domu Samopomocy w Janowcu Kościelnym…
  7. Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice ważnych wydarzeń i tym, którzy mają wakacje – życzę błogosławieństwa Bożego, zdrowia i wszelkich łask!