58. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 26.12.2019

1. Święty Szczepan jest prawdziwym świadkiem naszego Zbawiciela. Nie można zrozumieć jego heroicznej postawy bez wiary w Syna Bożego, który stał się człowiekiem dla naszego zbawienia.
  2. Rozpoczynamy duszpasterskie odwiedziny kolędowe. Jest to okazja do spotkania i wspólnej modlitwy, będziemy prosić Boga o Błogosławieństwo dla naszych rodzin. Postarajmy się całą rodziną uczestniczyć w wspólnej modlitwie w trakcie , której dokonamy aktu zawierzenia naszej rodziny Bogu. Napiszmy na kartce intencje , które szczególnie ważne są dla naszej rodziny. Ofiary składane przy kolędzie są przeznaczone zwyczajowo na kolędę, pięknym zwyczajem naszej parafii są ofiary składane na prace remontowe naszego Kościoła za , które serdecznie dziękuję. Planujemy w tym roku przygotowywać się do wykonania granitowego chodnika wokół naszej świątyni. Kolęda będzie się rozpoczynała zazwyczaj o godz. 8.30 proszę sołtysów o zorganizowanie pojazdu, który przyjedzie po księdza i po skończonej kolędzie odwiezie na plebanie. Porządek kolędy:
    27.12. 2019 (piątek) godz. 08.30 – Bukowiec, Szczepkowo Pawełki.
    28.12.2019 (sobota) godz. 08.30 – Pokrzywnica
    30.12.2019 (poniedziałek ) godz. 08.30 – Kukiełki, Szczepkowo Zalesie, Sołdany.
  3. Ofiary składane w dniu dzisiejszym na tacę przeznaczone są dla WSD w Płocku.
  4. Zapraszam w dniach 01-08.07.2020 do udziału w lotniczej pielgrzymce do Medjugorie. Zapisy przyjmowane są do 29.02.2020 z wpłatą zaliczki w wysokości 1000 zł.
  5. W bocznej kaplicy znajdują się szopki Bożonarodzeniowe wykonane w ramach konkursu „ Najpiękniejsza szopka Bożonarodzeniowa”. Zachęcam do obejrzenia wykonanych prac.
  6. Dziękuję za ofiary złożone na tacę. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, świąteczny, podwójny numer Gościa Niedzielnego jest po 10 zł.
  7. Polecajmy w naszej modlitwie wszystkie nasze intencje.